STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-02-18 22:21  Pytanie
Bol00 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

\Witam.Mam pytanie gra ktos w World of Warship i czy mozliwe by bylo klejenie okretow z tej gry?

--
Kleje bo lubię

 
11-02-18 00:51  Odp: Pytanie
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Sporo osób tu gra w tę grę, ja na przykład. Co do klejenia okrętów z tej gry- doprecyzuj pytanie, bo nie wiem, czy szukasz wydawnictwa World Of Warships, które by wydawało modele idąc linią technologicznego rozwoju z gry, czy zastanawiasz się, które z istniejących modeli dostępnych w kartonowym świecie można spotkać w grze. Poza tym takie pytanie to bardziej do Karton Cafe, tu dyskutujemy o rzeczywistych jednostkach pływających. Pozdro.

--

 
12-02-18 05:43  Odp: Pytanie
Bol00 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A to przepraszam.Mialem na myśli tylko to czy dało by radę zaprojektować jakiś okręt z tej gry do sklejenia.Np 10 gier z jakiejś linii.Pozdrawiam.

--
Kleje bo lubię

 
12-02-18 15:36  Odp: Pytanie
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Porównaj sobie "Hiei"z MM, jest w grze identyczny jako "Kongo". "Fuso" od pana Halińskiego też jest w grze, nie pamiętam tierów. Kilka innych jednostek z gry też byś znalazł w kartonie. Te dwa wymienione masz na pewno. Podejrzewam, że ten "Kongo" był robiony z naszych Profili Morskich...

--

 
15-02-18 09:57  Odp: Pytanie
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O ile nie ma problemu z modelami realnie istniejących okrętów to niestety ale wynalazki jakie serwuje WoWs które istniały tylko na papierze bądź w głowach konstruktorów to takich modeli w 99% nie ma. Wyjątkiem jest "FdG" który stockowy odpowiada niemieckiemu typowi "H" - wydawnictwo JSC skala 1/400 do linii wodnej.
W ogóle polecałbym to wydawnictwo bo maja sporo modeli okrętów odpowiadających tym z gry np. większość niemieckich jednostek z II w.ś czyli masz "Admirala Grafa Spee", " Admirala Hippera" " Prinz Eugena","Leberecht Maas", " Bismarck", "Tirpitz" "Scharnhorst" a nawet przebudowywany tak jak w grze "Gneisenau" oraz lotniskowiec "Graf Spee" .
Z angielskich jest "Belfast" - trochę się różni od tego z gry, "Ajax" / "Achille" czyli bliźniaki do "Leandera" po za tym "Hood", z amerykańskich "North Carolina" , "Intrepid" (typ "Essex") "Helena" - podobno ma się pojawić w grze, byłą "Iowa" współczesna identycznie wygląda "Missouri" w grze. Z francuskich jest tylko "La Gloire" - bliźniak do "La Galissoniere" z japońskich tylko "Yamato" ale jak widzisz i tak jest co sklejać.

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
15-02-18 12:52  Odp: Pytanie
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Z japońskich to jeszcze dwa niszczyciele są w grze i w kartonie. Hatsuharu z gry różni się od Hatsushimo Answera tylko armatą na rufie. Mutsuki z gry też Answer wydał w Kartonowej Encyklopedii Techniki. Jeszcze Danae brytyjski to chyba to samo co GPM-owski Dragon. Tak więc klejenia masz na kilka lat, bez obaw.

--

 
15-02-18 14:36  Odp: Pytanie
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Ja też sobie gram w tę gierkę, bardziej dla nacieszenia oczu modelami niż samego grania, ile tam jest super tematów, choć "równoważenie" wymusiło mocno zmiany względem historii, to właśnie tam wpadł mi w oko New Mexico :) No i dla chcącego nic trudnego, choć tak naprawdę 40% modelu będzie zmieniona względem mojego potworka z 6 tieru, to sam fakt że czasem sobie pływam i strzelam tym, co kleje daje super motywacje do pracy.

Co do papierowych, to najnowszy francuski pancernik 10 tieru "France" bije na głowę wyglądem resztę, aż łapki świerzbią :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
16-02-18 10:59  Odp: Pytanie
Bol00 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Też podoba mi się wiele okrętów z tej gry.Ciekawe czy wprowadzą do niej projekt Super Yamato z działami 610mm.X tier niemieckiego pancernika wygląda fajnie.Taki Bismarck na sterydach.😀

--

Post zmieniony (16-02-18 11:40)

 
18-02-18 00:58  Odp: Pytanie
Łukasz   

jako Community Controbutor w WoWs mogę powiedzieć że najpierw francuskie BBki wejdą. Co do SY na razie nic nie wiadomo.

 
18-02-18 12:07  Odp: Pytanie
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Co to jest ten "Community Contra-bucior"??

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024