STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-07-17 13:52  Bb35 uss texas
WASSABI89   

Hej stoczniowcy:)
Potrzebuje masy materialow na temat bb35, jezeli ktos cos ma ciekawego i ma chec sie tym podzielic bym byl wdzieczny o podeslanie na email tadeuszsutor@gmail.com.
Jest to projekt wlasny , taki dla siebie na polke:), znalazlem w czelusciach sieci plany stoczniowe ,warship pictorial i troche fotek. Mam tylkp pare fotek na telefonie i jestem na urlopie poza domem jak wroce wrzuce zdjecia tego co zrobilem. Prosze o pomoc doswiadczonych modelarzy . jest to moje 3 podejscie do zrobienia modelu okretu od zera. Dzieki za pomoc :)

 
21-08-17 09:41  Odp: Bb35 uss texas
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Napisz do muzeum. Mi sporo przyslali. Na ich stronie tez jest sporo.

--
Sklejacz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024