STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-11-16 11:05  Tankowiec
Jack.   

Witam . Dotychczas zajmowałem się budową samochodów od podstaw ale stwierdziłem ze już niczego w nich nie wymyśle ( bawiłem sie z nimi może 30 lat albo więcej ) postanowiłem ze zbuduje sobie tankowca . Kończę jeszcze Lotusa zajmie mi możne jeszcze rok ale przez ten czas chciałem zglebić tajniki statków . Padło na tankowca ponieważ chciał bym go wykonać z cienkiej blaszki ( tak jak robiłem samochody ) i żeby mógł sie napełniać wodą i takie inne bajery bo lubię sobie utrudniać . Prosił bym za tem czy ma ktoś plany takiego tankowca lub wie gdzie szukać bo na razie nie natknąłem sie .
Wybaczcie ze wstawiam link do mojego pierwszego modelu ale nie chciał bym byc gołosłowny ze takie cos jak tankowiec chciał bym zrobic

Post zmieniony (27-11-16 19:53)

 
27-11-16 20:28  Odp: Tankowiec
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Porozmawiaj z forumowiczem Darmuszka który w swoim wątku projektuje tankowiec pewnie na podstawie dokumentacji i mało tego chyba na nim pływa/ł.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=310556&t=310556&filtr=0&page=1

Post zmieniony (28-11-16 19:45)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024