STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-11-16 20:44  [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witajcie

Sześćdziesiąty siódmy numer czasopisma "MODELARSTWO OKRĘTOWE" ukaże się ok. 5 grudnia.



Zobaczycie w nim między innymi:

- Plany modelarskie kutra rybackiego typu B-410 WŁA-305 w skali 1:50. Część pierwsza.



- Plany w skali 1:400 rosyjskiego krążownika pancernego z 1905 roku "Admirał Nachimow".



- Grafikę 3D i plany brytyjskiego samolotu wielozadaniowego Fairey Barracuda



- Amerykańskie lotniskowce typu "Yorktown" - monografia modelarska

- Szkutnictwo Przyrządy zapłonowe i celownicze w dawnej artylerii okrętowej cz. 1

- ABC szkutniczego RC cz. 2

- Lekki krążownik ORP "Dragon" w skali 1:200 - raport z budowy

- Malowanie brytyjskich niszczycieli typu J/K/N cz. 1.



- ZŁOTA KOTWICA - konkurs klas C NAVIGA Przeciszów 2016

A poza tym nowości, recenzje i inne ciekawe artykuły

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru.

 
19-11-16 21:59  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
ArturN   

Syjek a czy tym razem choć podpisałeś że to mój model na okładce ?? - czy znowu to olałeś :) choć obiecywałeś inaczej :)
Pozdrawiam
Artur N

--
Szkutnicze RC

 
19-11-16 22:45  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

A kiedy olałem??
Kiedy nie napisałem, że to Twój model??

Dlaczego publicznie piszesz nieprawdę?
Proszę o odpowiedź i sprostowanie.

--

Post zmieniony (19-11-16 23:06)

 
20-11-16 08:43  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
ArturN   

Gdy umieściłeś MLB moje na tylnej stronie :).
Musiałbym mocno pogrzebać w garażu by wyciągnąć ten numer bo był to jeden z pierwszych numerów. I wtedy zwróciłem ci uwagę. A teraz tylko pytam czy podpisałeś że to mój model bo jak dałeś Kołka na pierwszą stronę MO po Mistrzostwach Świata w Bank to też miałem problem by znaleźć gdzieś notkę że to mój model. I żeby była jasność nie mam nic przeciwko umieszczaniu mojego modelu na fotkach, ale uważam że gdzieś tam w środku w stopce powinno być czyj jest to model.
Pozdrawiam
Artur N

--
Szkutnicze RC

 
20-11-16 09:56  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

A żeby zakończyć tę jałową dyskusję pomiędzy nami, która pewnie "średnio" interesuje postronnych Czytelników, załączam dla niezorientowanych drugą stronę okładki 20 Nr. Spec. z zeszłego roku, na której to kolega ArturN jak napisał "miał problem ze znalezieniem notki", jaki i kogo model zdjęcie prezentuje.

Przypominam, że prezentuję pomniejszoną wersję okładki o formacie A4 !!!

I na zakończenie solennie obiecuję, że w przypadku modeli kolegi Artura prezentowanych w MO (jeśli takowe będą), będą one specjalnie dobitnie i wyraźnie opisane wytłuszczonym tekstem wielkich rozmiarów czcionki.

Jeszcze raz gorąco zachęcam do zakupu nowego numeru ze wspaniałym modelem kutra KOŁ-8 autorstwa Artura Napiórkowskiego na okładce :-)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
20-11-16 10:03  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
ArturN   

Dziękuję ci Syjku nie mam jeszcze tego numeru a akurat z tego modelu jestem dumny bo budowałem go 17 lat z dokumentacji stoczniowej udostępnionej przez nieistniejącą już stocznie w Ustce.
Z poważaniem
Artur N

--
Szkutnicze RC

 
20-11-16 10:34  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Dla niezorientowanych - kuter KOŁ-8 należy do tego samego typu co WŁA-305, choć chyba w czymś tam różnią się między sobą. Dzięki uprzejmości firmy SZKUNER z Władysławowa, mieliśmy swobodny dostęp do kutra WŁA-305 (zarówno autor planów Czesiek Greszkiewicz, jak i autor modelu 3D Zdzisiek Kryger) i został on dokładnie pomierzony i obfotografowany (ponad 500 zdjęć). W założeniu miały być trzy arkusze planów, ale wyszły cztery :-)

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
20-11-16 10:47  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
To se chlopaki pogadali. BEZ KOMENTARZA.

syjek: Ilu czesci w sumie beda zawieraly plany kuterka. Dwie czy wiecej?

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
20-11-16 10:57  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
ArturN   

i tyle w temacie
--

Post zmieniony (21-11-16 17:51)

 
20-11-16 11:31  Odp: [zapowiedź] 67 numer MODELARSTWA OKRĘTOWEGO
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

SZKUTNIK: Tak jak napisałem, arkuszy są cztery, czyli dwie "pełne" części :)

ArturN: Chyba mylisz pojęcia Arturze. Widać wyraźnie, że to wg Ciebie właśnie twoja duma i ego zostały nadszarpnięte poprzez wg ciebie niedostateczne zaznaczenie (co jest bzdurą, co udowodniłem skanem okładki) w czasopiśmie, że to TWÓJ model jest na okładce.
TWÓJ, a nie nikogo INNEGO !!!
Szczerze mówiąc, do tej pory zawsze zbierałem miłe uwagi od modelarzy, których dzieła znalazły się na okładkach. Absolutnie nikt nie miał zastrzeżeń co do podpisów pod ich modelami. Ty jesteś jedyną osoba, która uważa, że jest za mało uwidoczniona na tychże :)
I proponuję Artur zakończyć ten temat, bo uwierz mi, on raczej bardziej uwidacznia Twoje samouwielbienie (do czego oczywiście masz prawo - to wszak nadal wolny kraj), niż moje zaniedbania w sprawie niewłaściwego podpisywania zdjęć. To tyle w tym temacie.

--

Post zmieniony (20-11-16 11:52)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024