STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-12-15 17:04  USS ENTERPRISE
Luk87    

Witam

Czy ktoś z modelarzy ma do sprzedania archiwalne wydanie powyższego modelu wydawnictwa Gpm.?

Pozdrawiam

 
12-12-15 13:04  Odp: USS ENTERPRISE
krzysztof   

Wydanie GPM z tym lotniskowcem było na papieże kredowym.

 
12-12-15 13:35  Odp: USS ENTERPRISE
sławomir kromer 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 19


 - 2

czy chodzi o takie cos
USS ENTERPRISE 1/300 (folia)

 
12-12-15 18:01  Odp: USS ENTERPRISE
Luk87    

Dokładnie to chodzi o to wydanie: http://pl.scribd.com/doc/109560767/Paper-Model-Ship-GPM-030-Aircraft-Carrier-USS-Enterprise-CVN-65

 
13-12-15 12:05  Odp: USS ENTERPRISE
sławomir kromer 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 19


 - 2

a za ile chcesz to nabyć ?

 
13-12-15 12:29  Odp: USS ENTERPRISE
Luk87    

Podaj swoją cenę

 
13-12-15 12:36  Odp: USS ENTERPRISE
sławomir kromer 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 19


 - 2

jeden już kupiłeś na początku roku

Kupiłem jakiś czas temu model tego lotniskowca z wydawnictwa GPM 030, tylko mam mały problem bo brak w nim pierwszej strony gdzie zaczyna się opis budowy czytaj od części 1 u mnie zaczyna się od 47 części nie wiem czy w tym wydaniu w ogóle nie było tej strony, ale raczej to niemożliwe. Jeśli ktoś z zainteresowanych miałby tą instrukcje w swoich "archiwach" to czy istniała by możliwość podesłania. (cibola87@o2.pl).

dlatego jestem ciekawy za ile chcesz nabyć drugi -ja nie musze sprzedać tylko moge się zastanowić czy warto

 
13-12-15 12:44  Odp: USS ENTERPRISE
Luk87    

Niestety się go pozbyłem, i teraz tego żałuję ale to było po prostu z braku czasu,

 
13-12-15 21:47  Odp: USS ENTERPRISE
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Nie bardzo rozumiem z tym brakiem opisu. Opis budowy całego modelu mieści się na jednej kartce. Jakim więc cudem masz tylko część opisu?? Gdyby ktoś obciął tą część kartki, to oznaczałoby, że nie masz także opisu od pozycji 129 do końca.

--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 
14-12-15 00:11  Odp: USS ENTERPRISE
Luk87    

Już mnie to nie martwi bo w tej chwili jak wyżej nie posiadam już tego modelu dlatego poszukuję go ponownie z nadzieją ze znajdę na niego czas

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024