STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 55 z 83Strony:  <=  <-  53  54  55  56  57  ->  => 
22-03-18 18:27  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Długo tak będziesz jeszcze chrzanił bez sensu Akra ?
Dociera do ciebie, że jakby politycy opcji, które popierasz dbali o Polskę i jej Marynarkę Wojenną to tej bezsensownej i kompletnie jałowej dyskusji by tu nie było.

 
22-03-18 19:27  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Halogen, a czy uważasz że są politycy jakiejkolwiek opcji która by o to dbała?

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
23-03-18 14:15  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
ROBO 

 - 10

...a kiedy i jaka opcja dbała od 89' o dobro całych sił zbrojnych w tym PMW !?
O ile jeszcze na początku lat 90' mieliśmy spadek MW po PRL -u,to w kolejnych latach marynarka szła pod wodę łapiąc fale....
Gdyby już wtedy zaczęto myśleć o flocie,to dziś sytuacja byłaby inna ,a mysleć trzeba cały czas,bo okrętu nie kupi się w salonie na zamówienie.
Moim zdaniem - gdyby każdy rząd RP wybudował jeden okręt ,to byśmy mieli małą ,ale jarą flotę,a nie ogryzki na wymarciu.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
24-03-18 17:20  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Halogen, dziecko drogie, widzę że naprawdę jesteś z tych zero-ambitnych, którzy wyrzucani oknem, wciąż i wciąż wracają drzwiami. Po raz kolejny piszę zatem: ODCZEP SIĘ ODE MNIE, DROGI CHŁOPCZYKU, BO PRZYPRAWIASZ MNIE O ODRUCHY WYMIOTNE!

 
25-03-18 00:19  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
ROBO 

 - 10

...panowie - spokojnie :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
25-03-18 10:51  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Świetnie Akra, że pokazujesz po raz kolejny tymi swoimi wpisami jakim jesteś człowiekiem - prawda czasu, prawda ekranu !
To ty do bólu ukierunkowany politycznie ze swoimi poglądami po raz e-nty wpisujesz te swoje *******y na forum, które nijak mają się do rzeczywistości - jak byś miał troszkę polotu to byś ogarniał, że wszystkie ekipy rządzące Polską od 1989 roku są winne za stan Polskiej Marynarki Wojennej i Armii jako całości.
To trzeba ogarniać, a nie tylko z klapkami na oczach widzieć błędy jednej ekipy.

 
25-03-18 11:56  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Pisz kolego na temat jak wszyscy w tym temacie i przedstawiaj swoje zdanie jak inni a nie wpadasz z personalnymi uwagami i prowokacjami. I spirala się nakręca. Po co to komu. Pisanie na forach i wyrażanie swoich poglądów to nie obowiązek. Czasami można i powinno się od niego powstrzymać tym bardziej że Twój adwersarz WYRAŹNIE O TO PROSIŁ.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
25-03-18 12:28  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Stary chyba wyraźnie napisałem na temat określając kto odpowiada za taką, a nie inną sytuację PMW i polskiej armii jako całości chyba, że w temacie tylko trawisz jedynie słuszne poglądy, że to jest tylko i wyłącznie wina obecnie rządzącej ekipy, jak tu część wypowiadających się z Akrą na czele próbuje wmawiać.
Musisz być ciekawym człowiekiem, że przeszkadzają ci moje wypowiedzi, a nie przeszkadza ci forma w jakiej zwraca się do mnie po raz n-ty Akra.
Pisanie na temat nie polega na propagowaniu nieprawdziwego obrazu sytuacji.

 
25-03-18 12:49  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Mnie też musisz oceniać? Trudno się powstrzymać?
Ale w porządku. Rób co chcesz. Takie przepychanki to nie dla mnie.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
25-03-18 14:37  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Bardzo przepraszam, ale to przecież ty Stary pierwszy zacząłeś mnie oceniać, a gdy ja oceniłem twoją wypowiedź i postawę to już jest nietakt ?

Zawsze gdy byłem w Trójmieście, czy w okolicach obowiązkowym punktem było płynięcie kilka razy na różnych trasach statkami Białej Floty w rożne miejsca - Sopot, Hel, Westerplatte, Gdynia, ale zawsze najciekawszą wycieczką była trasa po porcie w Gdańsku z wpłynięciem do portu wojennego na Oksywiu, gdy już można było tam wpływać.
Wrażenie było raczej przygnębiające - dwa dary z USA stojące przy nabrzeżu, obok rozbierana ORP " Warszawa II ", przy wejściu jakieś stare ramoty z tym okręcikiem z prostym dziobem na czele - no nie był to budujący widok i chyba się w ostatnich latach niewiele zmieniło niestety.
Żeby to wszystko wyprostować potrzeba miliardów,a wydatków jest mnóstwo, a budżet nie jest z gumy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 55 z 83Strony:  <=  <-  53  54  55  56  57  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024