STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 37 z 83Strony:  <=  <-  35  36  37  38  39  ->  => 
06-06-17 10:58  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Agzaim:

Piszesz:
„Na stronie 34 napisałeś o swoich fotkach (Zamiast tego zobacz moje fotki okrętów stojących w Szczecinie) wykonanych w Szczecinie i podałeś link do szczecińskiego oddziału Gazety Wyborczej.”

A co tam napisałem? „No cóż, pokazałeś, że nie umiesz kulturalnie dyskutować. Takie typy jak Ty tak mają, niestety. Błagam Cię: NIE ODPOWIADAJ!”, po czym po dziewięciu minutach dodałem zdanie „Zamiast tego zobacz moje fotki okrętów stojących w Szczecinie (na Karton Cafe)” (stąd info o zmianie postu).
GDZIE ZOBACZYŁEŚ TAM LINK GO GAZETY WYBORCZEJ, KŁAMCO?

Jedyny przypadek podania linku był na Karton Cafe 31 maja - podałem tam link do Wyborczej (elegancko i kulturalnie zwanej przez Ciebie gwnem, chociaż rozumiem że jesteś przeciwnikiem tzw. przemysłu pogardy) bo akurat na tej stronie była informacja o spodziewanych okrętach. Tego dnia w Głosie Szczecińskim i Kurierze Szczecińskim nie było tak obszernej informacji. Jaki grzech popełniłem podając link do prasowej informacji?

Wszystkie fotki które umieściłem 3 czerwca w Karton Cafe były zrobione PRZEZE MNIE, mój był także komentarz i ŻADNEGO ODWOŁANIA DO GW, bo i po jakie licho miałbym to robić?

Piszesz: „to twoje fotografie, zamieszczone za twoją wiedzą, czyli współpracujesz (również) z GW będąc fotografikiem-wolnym strzelcem.” Jasne że 3 czerwca umieściłem fotki za moją wiedzą bo to przecież ja sam tam umieściłem! Zrobienie tego ma być dowodem na współpracę z GW? Dobrze się czujesz?

Z czego wyciągnąłeś bzdurny wniosek że współpracuję z GW? Jedynym momentem w którym o gazecie wspomniałem była krótka informacja z 31 maja, a ty jesteś idącym w zaparte obrzydliwym KŁAMCĄ!

Post zmieniony (06-06-17 10:59)

 
06-06-17 11:06  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Kolego jeszcze raz:
piszesz "moje fotki"
przekierowujesz do założonego przez siebie tematu w karton cafe
linkujesz tam do szczecin.wyborcza.pl (a nie albumu picasa np.)

Czy więc zamieścili je tam na szczecin.wyborcza.pl samowolnie czy współpracując z toba, czy błąd jest w zwrocie "moje fotki"?

--

Post zmieniony (06-06-17 11:10)

 
06-06-17 11:09  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

W którym miejscu linkowałem fotki do GW??? WSKAŻ MI!

 
06-06-17 11:12  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=91386&t=91386&filtr=0&page=1

Pierwsz post:
Możecie nam, szczecinianom, pozazdrościć :-)

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,21889911,az-40-okretow-wojennych-zacumuje-w-szczecinie-pierwsze-przyplyna.html#BoxLokSznImg


Kolejne linki są kol. Svena, innych foto nie widzę. Gdzie jest błąd?

--

Post zmieniony (06-06-17 11:18)

 
06-06-17 11:32  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kiepsko u Ciebie z czytaniem, więc powtarzam (z wyróżnieniem kilku słów słowa):

"JEDYNY przypadek podania linku był na Karton Cafe 31 maja - podałem tam link do Wyborczej (elegancko i kulturalnie zwanej przez Ciebie gwnem, chociaż rozumiem że jesteś przeciwnikiem tzw. przemysłu pogardy) bo akurat na tej stronie była informacja o spodziewanych okrętach. Tego dnia w Głosie Szczecińskim i Kurierze Szczecińskim nie było tak obszernej informacji. Jaki grzech popełniłem podając link do prasowej informacji?"

W jaki sposób ten link, PODANY PO RAZ PIERWSZY I OSTATNI we wpisie informującym o zlocie okrętów (BO NIBY JAK MIAŁEM O NIM POINFORMOWAĆ? PRZEPISUJĄC TEKST Z GAZETY?) naprowadził Cię na myśl że jestem pracownikiem lub wolnym strzelcem GW? Bądź łaskaw mi to wyjaśnić, bo na razie tylko w kółko kłamiesz.

I w jaki sposób "innych foto nie widzisz"? Nie widzisz 43 zdjęć zamieszczonych przeze mnie 3 czerwca o 17:19???

Zdjęcia widział m.in. ROBO, pisząc tego samego dnia o 20:29: „Fajne foty - jak ja wam zazdroszczę ...”

Post zmieniony (06-06-17 11:34)

 
06-06-17 11:47  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Widzę "złamane linki", ale skoro inni widzą prawidłowe foto - zakładam że to miałeś na myśli pisząc "moje fotki" - to wina jest ewidentnie moja (mojej przeglądarki, ISP czy cokolwiek mogło pójść nie tak).

Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić publicznie Sz. Kol. Akra za publiczne oskarżenie go o współpracę z gazetą wyborczą (niech będzie pełna nazwa) i za całą gwnoburzę jaką tu przy okazji rozpętałem.
Przepraszam najmocniej.


Wciąż oczywiście podtrzymuję swoje stanowisko dot. publikowania opinii opartych o nieprawdziwe/zmanipulowane informacje dostępne w mediach głównego nurtu.
Zwłaszcza, że można te informacje łatwo weryfikować.

Przy okazji, nie spodziewałem się, że sugestia współpracy z GW może wywołać aż tyle negatywnych emocji - rozumiem, akurat w tej kwestii mamy podobne zdanie. Też by mnie to zdenerwowało.

Jeszcze raz przepraszam!

--
imagination+extrapolation

 
06-06-17 12:00  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

1. "przeprosić za ... publiczne oskarżenie go o współpracę z gazetą wyborczą" - znowu kpisz w żywe oczy. Oskarżać to możesz za łamanie Konstytucji, ale nie za współpracę z jakąkolwiek gazetą, obojętnie czy jest to GW , GPC czy ND!

2. "gazetą wyborczą"? - prawie po polsku, agzaimie bar tholo. Ale oczywiście z rozmysłem użyłeś samych małych liter. Tak jak i ja.

3. "nie spodziewałem się, że sugestia współpracy z GW może wywołać aż tyle negatywnych emocji" - przecież to TY je wywołałeś, agzaimie bar tholo!

Ja przeprosiny odrzucam jako kompletnie nieszczere, czego dowodem są wszystkie twoje wypowiedzi, w tym także i ta z 11:47.

 
06-06-17 12:19  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

...bo sie zastanawiam... Moderacja, czy likwidacja? Eeeech...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
06-06-17 12:34  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

@akra
A, to tu się różnimy w odbiorze rzeczywistości. Wszystkie moje wypowiedzi są szczere.
Co poradzic...

@moderator

cokolwiek. Błędy zostały naprostowane: 16 dni wyjaśnione, stocznia w Radomiu wyjaśnione, współpraca z GW wyjaśniona, które foto jest czyje też już wiadomo :)
Ale gorąco było.
--

Post zmieniony (06-06-17 12:38)

 
06-06-17 13:37  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

A tymczasem lotnictwo morskie wzmacnia się:

http://www.defence24.pl/606464,zmodernizowana-anakonda-wrocila-do-darlowa

Ale można też i pokrytykować

http://www.defence24.pl/598008,rusza-dialog-na-iff-dla-marynarki-wojennej-polski-przemysl-za-burta

Oraz

http://www.defence24.pl/588775,lacznosc-kormorana-baza-dla-nowych-okretow-marynarki-wojennej

Rozwiązania proponowane przez KenBIT są dowodem na posiadanie przez przemysł zdolności zabezpieczenia przez potrzeb Sił Zbrojnych również w wymagających dziedzinach. Przedstawiciele spółki podkreślają jednak, że jest to związane z koniecznością ciągłego prowadzenia badań, inwestowania w sprzęt i utrzymywania specjalistów w często bardzo wąskich dziedzinach. Zwracają uwagę, że opóźnienia w budowie nowych okrętów dla Marynarki Wojennej stawiają przemysł w trudnej sytuacji, gdyż utrzymanie systemu, pozwalającego na opracowywanie i dostarczanie podobnych rozwiązań bez zamówień jest co najmniej utrudnione. A to z kolei wiąże się z ryzykiem utraty zbudowanego wcześniej, i wykorzystywanego już w pewnej części przez siły morskie potencjału.

A także odpowiedź na to jaka ma być nasza Marynarka Wojenna

https://oaspl.org/2016/09/22/modernizacja-sil-zbrojnych-rp-czesc-3-marynarka-wojenna/
--

Post zmieniony (06-06-17 13:53)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 37 z 83Strony:  <=  <-  35  36  37  38  39  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024