STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 83Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  ->  => 
20-10-16 22:26  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
ROBO 

 - 10

....nie wiem co powiedzieć ale poczytajcie sobie.

[...]W kwestii okrętów podwodnych „Orka” realizowane jest obecnie studiu wykonalności, które związane jest z przeprowadzoną zmianą wymagań. Powinno ono zakończyć sę niebawem, ponieważ ministerstwo planuje podpisać kontrakt w 2017 roku, co umożliwi dostawę pierwszych jednostek w latach 2024-2026. Pierwotny plan zakładał m.in. dostawę dwóch okrętów do roku 2022.[...]

http://www.defence24.pl/475092,zmiany-w-programie-modernizacji-technicznej-szybkie-zakupy-dla-ot-okrety-podwodne-po-2024-roku

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
21-10-16 00:22  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

....obawiam sie ze na morzu sa najwieksze ciecia......czyli dalej zero okretow uderzeniowych.....wtedy juz bedzie chyba po 3 wojnie swiatowej wiec
w sumie dla nas zadna roznica;-)...Nie wiem czy zauwazyliscie ze generalnie wszystkie programy dostaw rusza po kolejnych wyborach...czyli
zawsze mozna powiedziec ze "mysmy" chcieli a "oni" ...zj....bali.....czyli na wschodzie bez zmian....

--
Royal Navy first !!!

 
26-10-16 20:06  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Czyżby na Ślązaku "zapuścili motor"?
https://www.facebook.com/1442544729302079/photos/a.1442578905965328.1073741829.1442544729302079/1818997068323508/?type=3&theater

--
"Si vis pacem para bellum"

 
02-11-16 18:19  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
ROBO 

 - 10

...tyle lat budować taką łajbę ,to jakiś światowy wyczyn ! :)
Chyba najlepszym rozwiązaniem dla PMW jest - przejęcie używanych okrętów ,bo nie widzę szans, by w najbliższych latach się coś zmieniło na dobre .

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
18-11-16 16:03  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Wygląda na to, że następnym zwodowanym okrętem dla PMW będzie ... holownik.
http://www.defence24.pl/493075,przetarg-na-holowniki-dla-polskiej-floty-rozstrzygniety

--
"Si vis pacem para bellum"

 
18-11-16 17:02  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

A "Slazak" ma byc dokonczony w 2018.....dobra zmiana w PMW

--
Royal Navy first !!!

 
19-11-16 10:08  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
ROBO 

 - 10

Ciekawe jak będą uzbrojone te.....holowniki :)

[...]A "Slazak" ma byc dokonczony w 2018.....dobra zmiana w PMW[...]

- wierzysz w to ?

--

Post zmieniony (19-11-16 10:09)

 
20-11-16 00:56  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Robo,ja nie mowie ze wierze ale wydawalo mi sie ze ten okret w tak okrojonej konfiguracji skoncza
w 2017......przeciez to jest smiech na sali. Okret nie bedzie mial zadnego uzbrojenia rakietowego...na dzis dzien
ma armate na dziobie I ma miec kilka KM-ow...wiec sie pytam czemu to tyle trwa....dobra zmiana to tylko w odniesieniu
do PR-u kierownictwa MON....jakos w innych sektorach wojskowych nie jest bardziej rozowo mimo wielkiego poczatkowego optymizmu.
Czasem to juz sam nie wiem czemu u nas nic nie mozna skonczyc tylko wieczne redefinicje,dialogi techniczne,zapytania ofertowe I tak dalej....
nedza i tylko nedza.....

--
Royal Navy first !!!

 
20-11-16 17:49  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
ROBO 

 - 10

Adrian(a-graph) napisał:

> Robo,ja nie mowie ze wierze ale wydawalo mi sie ze ten okret w tak okrojonej konfiguracji skoncza
> w 2017......przeciez to jest smiech na sali. Okret nie bedzie mial zadnego uzbrojenia
> rakietowego...na dzis dzien
> ma armate na dziobie I ma miec kilka KM-ow...wiec sie pytam czemu to tyle trwa....dobra zmiana to
> tylko w odniesieniu
> do PR-u kierownictwa MON....jakos w innych sektorach wojskowych nie jest bardziej rozowo mimo
> wielkiego poczatkowego optymizmu.
> Czasem to juz sam nie wiem czemu u nas nic nie mozna skonczyc tylko wieczne redefinicje,dialogi
> techniczne,zapytania ofertowe I tak dalej....
> nedza i tylko nedza.....
>
> --

...zapewne jest jakiś głębszy sens w tym wszystkim ,a my malutcy nie pojmujemy tego :/


http://www.defence24.pl/492673,w-sejmie-o-modernizacji-marynarki-wojennej-i-wsparciu-dla-polskich-stoczni

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
30-11-16 11:43  Odp: [Dyskusja]Modernizacja PMW czy likwidacja ?
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Nawet taki holownik dla naszej MW ma pod górkę :-(
http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=20991

--
"Si vis pacem para bellum"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 23 z 83Strony:  <=  <-  21  22  23  24  25  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024