STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
10-01-13 10:56  Odp: SMS Babenberg- pomoc
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> hmm...jak znam zycie masz w kawalkach A3....a ja nie lubie takich....no chyba ze maszw calosci....?....

Hm, to ja już się nie odzywam...

--
MacGregor

 
16-01-13 12:38  Odp: SMS Babenberg- pomoc
Modelman   

Witam

Juz mam plany w wersji elektronicznej posklejane w calosc.
Mozna teraz drukowac i skalowac dowoli.

pozdr

 
16-01-13 21:56  Odp: SMS Babenberg- pomoc
Modelman   

A moze ktos chce sie wymienic na plany podbnego okretu typu Viribus unitis, szenst istvan albo radetzky

pozdr

 
17-01-13 15:55  Odp: SMS Babenberg- pomoc
KubaZ   

Adrian(a-graph) napisał:

> Plany Prasky'ego teoretycznie dostepne sa w Harhausie jesli pamietam ale od roku nie daje rady sie
> dogadac z nimi...podobno to sa bardzo leciwi panowie...sam Radetzkyego probuje kupic i lipa.....mam
> tylko monitora Maros.....

Dzisiaj zauważyłem, że plany Prasky'ego są na Nostalgia Navy:

http://www.nostalgianavy.com/english1.htm#News!

Wysłałem maila do p. Petera Kovacs'a. Poprzednim razem, gdy kupowałem u Niego plany kontakt był super. Dam zanć jak będzie tym razem...

Pozdrawiam

--

 
17-01-13 19:24  Odp: SMS Babenberg- pomoc
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Petera tez probowalem ale to wlasnie do niego jest ta wiadomosc i on sam tez nie dal rady wydziargac zadnych planow....takze Kuba...trzeba walczyc dalej

--
Royal Navy first !!!

 
21-01-13 12:39  Odp: SMS Babenberg- pomoc
KubaZ   

Peter zaproponowal mi miedzy innymi cos takiego:

-I will be participate on GoModell 2013 in Wienna on 9-10 March. I think I can buy this plan on that time and I can send you it.

Na razie badam jego pozostale sugestie, ale gdy wszystko zawiedzie skorzystam zapewne z Jego uprzejmosci konczac w ten sposob walke.

Inna opcja, to wybranie sie do Wiednia w tym czasie. Od dawna chce zobaczyc slynny polprzekrojowy model Viribus Unitis w tamtejszym muzeum...

 
09-09-17 09:47  Odp: SMS Babenberg- pomoc
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hej

Czy coś się zmieniło? Pojawiły się nowe plany, ksiązki. Też mam te plany i ksiązkę.

pozdr

--
Sklejacz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024