STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-01-12 13:34  moje zachomikowane okręty i statki - update o moje fotki.
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czesc

Po samolotach, parowozach, czołgach, motocyklach i samochodach wstawiłem zasoby swojego dysku w tematach morskich.

Dużo tego nie ma, ale może coś się przyda.
Niestety nie jest tak ładnie posortowane jak w przypadku czołgów i samolotów, ani się na tym nie znam, ani czasu az tak nie miałem. Pewnie w większości znacie fotki, bo są z powszechnie znanych źródeł. Np plany francuzkich okrętów, fotki radziedzieckich z navsource.narod.ru, itp.
W katalogu Żaglowce są fotki modeli i jakieś planiki i rysunki paru interesujących mnie jednostek.
Katalog statki - kiedyś ściągnąłem z jakiejś strony 22000+ fotek, ułozone alfabetycznie. Nie pamiętam skąd, ale może się przydać :-) Jest zatytułowany STATKI, ale znajdują się tam też okręty. Chciałem to kiedyś rozdzielić, ale nie mam czasu.
Mam tam też pliki ze spisem stanu flot z IIw św który powklejałem z Forum Okrętów Wojennych do exela. Podobnie mam z pancernikami i krążownikami paru flot z okresów poza IIwśw. Jeżeli ktoś się chciałby podzielić swoimi fotkami albo uzupełnić to co mam to zapraszam do dawania linków do swoich galerii, spisów itp czy to na innych serwerach, czy to na chomiku. Może ktoś chce się wymienić DVD jeżeli nie chciałby tego ściągac po sieci?
http://chomikuj.pl/superchampster/Zdjecia/Morskie
http://chomikuj.pl/superchampster/plany+okretow
hasło konradus

jeżeli komus się coś przyda to dawajcie znać. bo po odzewie jaki mam w pozostałych tematach chomikowych to mam wrażenie że robie to tylko dla siebie :-)

--

Post zmieniony (09-01-12 11:22)

 
05-01-12 13:59  Odp: moje zachomikowane okręty i statki
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękna sprawa,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
08-01-12 18:30  Odp: moje zachomikowane okręty i statki
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Oj przyda się przyda.
Dzięki Łosiu za kawał solidnej roboty.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
09-01-12 11:22  Odp: moje zachomikowane okręty i statki
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

wstawiłem zdjecia swojego autorstwa.
http://chomikuj.pl/superchampster/Moje+zdjecia
W dziale morskim są fotki okrętów i statków zrobione w Gdyni. Najcześciej szlajałem się po ostrodze kapitańskiej, są fotki z Muzeum Marynarki Wojennej, parady Marynarki Wojennej z zeszłego roku (w tym katalogu jest pare dodatkowych fot z Muzem, m.in ORP Batory), Baltops itp.
Z wg mnie ciekawszych rzeczy w dziale statki, to fotki pogłębiarki w czasie pracy. Pogłębiała port w okolicy naprzeża francuskiego i Eleonora Maersk z DCT w Gdańsku.

Gdyby ktoś chciał wykorzystać któreś ze zdjeć czy to do celów niekomercyjnych czy też komercyjnych, to proszę o kontakt.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024