STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
20-11-10 17:59  Odp: Malowanie
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

Zloty......jest jeszcze jedna chyba opcja.Mozesz zrobic Ashanti w tym malowaniu.Jesli sie nie myle to on mial przy malowaniu Western Approach radar typ 291.....

--
Royal Navy first !!!

 
20-11-10 20:41  Odp: Malowanie
zloty 

 

Chcąc się przeciwstawić "szarzyżnie" postanowiłem nie odpuszczać.Sprawę rozwiązał chiński producent blaszek

Jest radar 289,oraz 285 który myślałem pominąć.Są jeszcze okrągłe "budki",i inne elementy. Będą przydatne przy budowie przy kolejnej budowie typu V/W .Jednen to będzie pewnie Vega.

Jeśli chodzi o Ashanti to znalazłem zdjęcia na których oczywiście mało co widać ,oraz ten model .
http://www.johnrhaynes.com/ashanti5.html
Facet chyba się stara .

 
01-11-11 21:27  Odp: Malowanie Hms Eskimo 1942
zloty 

 

Pytanie czy Eskimo w 1942 miał koło drugiego komina dwa,czy jeden wentylator?

 
24-11-11 20:42  Odp: Malowanie Hms Eskimo 1942
zloty 

 

Według kolorowych zdjęc Adriana przednia częśc "kiosku dowodzenia "?,jest w kolorze niebieskim..Na dostępnych planach widac że jest biała.
Wiec jak był pomalowany Eskimo 42

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024