STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-11-11 15:09  Okręty Nr 8
goral_44 

 

Witam.
W ciągu najbliższych dni ukaże sie najnowszy Nr Okrętów.
Przedstawiamy okładkę tego Nr.




Życzymy miłej lektury.

Pozdrawiam. Waldek

waldemar.goralski@wp.pl

 
09-11-11 10:27  Odp: Okręty Nr 8
goral_44 

 

Witam
Spis treści najnowszego Nr Okrętów.

http://kagero.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=638:okrety08&catid=96:okrety&Itemid=29

Pozdrawiam. Waldek


waldemar.goralski@wp.pl

Post zmieniony (09-11-11 10:27)

 
10-11-11 15:45  Odp: Okręty Nr 8
ROBO 

 - 10

...a ja skacze po sklepach od wczoraj i nic :(

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
20-11-11 18:20  Odp: Okręty Nr 8
Tomek 

 - 2

Kupiłem, nieco poczytałem i odnoszę wrażenie, że miejscami pośpiech jest złym doradcą. W niektórych artykułach czuć pośpiech i widać np literówki, czy błędy typu stylistycznego.
Ale zaczynając od tyłu:
Za pomysł ze zdjęciami moim zdaniem należy się 5. Jakby jeszcze mało publikowane... Dla początkujących dobre jest każde...
USS Ticonderoga. Jestem przyzwyczajony do do podawania wielkości w jednostkach u nas oficjalnych. Jak poczytałem o grubości pokładu w centymetrach, to się zgubiłem. Podobnie mam z SHP zamiast KM. Faktem jest, że dwuteownik przypomina duże I, ale wolę tą pierwszą nazwę.
ORP Wicher II jak dla mnie, to trochę zbyt skromnie. Ci, co na nich pływali chyba jeszcze żyją. Może warto uzyskać od nich garść informacji na tematy utrzymania, warunków pracy, parametrach, wyprawach zagranicznych, etc. Dodajmy do tego jeszcze parametry uzbrojenia czy wyposażenia...
Noviki OK
Wiem, że to jest czepianie, ale proszę tego tak nie odbierać. Skoro napisane jest, że jest to najlepsze pismo tego typu na rynku, to niech takie będzie, czego życzę. Czekam na kolejny numer i liczę na nowe wiadomości z zakresu. O żaglach nie piszę, bo to raczej nie moja działka, choć obiecuję poczytać!

 
23-11-11 13:53  Odp: Okręty Nr 8
ROBO 

 - 10

..to ja dodam cos od siebie :)


1- ukłony dla pana Marka Fornala - moze by tak całostronicowe reprodukcje na ostatniej stronie przedstawiac prac jego - mysle ,ze warto :) na przemian z "Fotoalbumem" ...
2- wiecej zagla panie Piotrze Olender - na morzu Srodziemnym ciekawe sprawy sie działy ,rywalizacja Hiszpanii ,Wenecji ,Genui ,Turcji....
3- Zlot zaglowcow - szkoda,ze u nas praktyka jest pisanie w czasie przeszłym ...:( takie imprezy nie biora sie z kapelusza ...!
4 - Wicher ok.,a i moze wiecej :)) wizualizacja na piec plus ...
5- mam nadzieje,ze autor "gładkopokładowcow" nie bedzie chciał rozpisywac sie o pozostałych kilkuset okretach pozostałych w JUESEJ....:)
7 - czy nie mozna w fotoalbumie prezentowac zdjec okretow całostronicowych ? Zdaje sie ,iz w Morzu cos podobnego było ....


pzdr.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
23-11-11 15:05  Odp: Okręty Nr 8
Torpedo   

Co do Wichra II - jeśli to artykuł o profilu techniczno-taktycznym (a tak jest w przypadku prezentowania 3D), to nie można wymagać jednocześnie przy tym szerokiej monografii - chyba że zrobi się to w osobnych artykułach. Wszystko zależy od tego, jaki cel autorzy sobie stawiają .

Post zmieniony (24-11-11 23:01)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024