STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 
13-02-16 07:30  Odp: ORP Błyskawica
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piknie paie, ale na chomiku nie ma monografii Błyskotki. Nie ma i szlus. Szukajcie sobie i wymawiajcie się piractwem...

 
16-02-16 21:49  Odp: ORP Błyskawica
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Fajne tam sa filmiki :)
Ciekawe kto pierwszy zwaloryzuje pierwszy Blyskotke garem z ziemniakami.
na innym filmiku wypatrzylem Rodneya w kamo :)

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
29-05-16 21:46  Odp: ORP Błyskawica
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

znalezione na YT - Inside The Ships: ORP Błyskawica:

https://www.youtube.com/watch?v=7KdiaR6wO4g

(filmik datowany na 21.05.2016 - więc jeszcze chyba nikt tu go nie podrzucał....)

pozdrawiam,
MR

Post zmieniony (29-05-16 21:46)

 
31-05-16 12:33  Odp: ORP Błyskawica
kari   

kezat,
... dobrze, że udało się Tobie wygrzebać z czeluści "jutubowej" papki ... świetny filmik,
... aż dziwne, że do tej pory nasz rodzimy przemysł filmowy nie wyprodukował takiego. :-o

... stawia się jakieś dziwne pomniki, niepotrzebnie odgrzebuje się pamięć o ... (wiecie o kogo chodzi ;-),
kręci się filmy wątpliwej historycznie wartości tylko po to aby się (nie wiedzieć czemu) komuś podlizać,
uszczęśliwia się Naród na siłę, ... i po co?

... wstyd, że nie potrafimy nakręcić prostego obrazu; tu np. z ORP Błyskawica w roli głównej; i nie ważne
czy fabułę, czy dokument; widać "brytolom" bliższa "Błyskawica" niż nam! ... wstyd.

... gdzie "wasz", a raczej "nasz" patriotyzm !!!
-----------------------------------------------------------------------------

 
31-05-16 14:04  Odp: ORP Błyskawica
yak   

Nie wiem o kogo chodzi. Może o J-23, albo ten czołg co się kulom nie kłaniał? Może podasz jakiś przykład filmu o "niewątpliwej" historycznie wartości. Przykłady takich filmów to tylko z monitoringu :-)
Bo "(...) wszyscy artyści to p..... w oparach lepszych fajek, w oparach wódki (...)".

Post zmieniony (31-05-16 14:06)

 
14-06-16 09:46  Odp: ORP Błyskawica
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

To Wy se pogadajcie o kinematografii, a ja się biorę za ten model..

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
15-06-16 14:22  Odp: ORP Błyskawica
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

ADAM 12 - będziesz opracowywał swój własny model, czy kleił już wydane opracowanie?
Pytam się, bo na łamach tego forum namawiałem kilku projektantów na opracowanie modelu Błyskawicy na poziomie dzisiaj wydawanych modeli, ale brak odzewu.
A marzy mi się Błyskawica z kamuflażem jaki obecnie można zobaczyć w Gdyni.

No i liczę na relację ;-)

--

Post zmieniony (16-06-16 20:10)

 
16-06-16 13:18  Odp: ORP Błyskawica
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A mi się marzy Błyskawica z równymi bulajami i z właściwymi kabestanami na dziobie. Na razie mam rozgrzebany model Błyskotki i chyba będzie drugi Manewr Cewy. W sumie to lamer jestem, modelarz by se poradził. Ale może, gdy będzie naprawdę dobry model, kto wie...

 
24-06-16 15:59  Odp: ORP Błyskawica
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Po prawie 30 latach ponownie odwiedziłem ORP Blyskawicę, tym razem z córką podczas czerwcowych wakacji. Piękna jednostka i tyle.

--
God created Arrakis to train the faithful.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024