<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1975   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-07-07 22:39  1/1975 Lekki czołg pływający PT-76
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1/1975 Lekki czołg pływający PT-76

WSMK - Karta Modelu

 
19-08-07 21:28  Galeria autorska (Sławomir Bloch)
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam ponownie Kolegów!
Dziś miałem okazję "poszperać" w swoim domowym modelarskim archiwum i znaleźć strony tytułowe wykonanych przez siebie i prezentowanych tu modeli więc szybko na balkonie pstryknąłem te ostatnie w każdej galerii fotki i dołączyłem do prezentowanych.
Jak zobaczyłem ile mam starych okładek już niestety bez odpowiednika trójwymiarowego w gablotach to aż mi się łza w oku zakręciła, że mogłem być taki bezmyślny i nie szanować efektów własnej pracy. Cóż, błędy młodości....
Jeśli mi wolno to przestrzegam wszystkich Kolegów przed świadomym niszczeniem swoich dzieł, bez względu na to, jakie nam się w tej chwili wydają. Zrobione lepiej lub gorzej ale zawsze to kawał poświęconego czasu i własnej roboty, na którą kiedyś z przyjemnością i sentymentem chciałoby się popatrzeć.
Przepraszam za tą nostalgiczną refleksję i przechodzę do meritum.
Model ten także nie należał do trudnych w klejeniu, ze względu na proste kształty kadłuba i stożka wieży. Wykonując go posiłkowałem się monografią TBiU nr 12. Najwięcej problemów oczywiście sprawiły gąsienice, w które pomiędzy dwa paski wklejało się szpilki, no i układ bieżny. Zostawiłem sobie nawet jego wręgi tego modelu a do srodka wkleiłem przekalkowane bo planowałem zrobić na tej podstawie transporter opancerzony Topaz (to samo podwozie). Model posiada oprócz normalnie obracanej wieży ruchomy falochron.



, , , , , ,

, , , , , ,

, , , , , ,

Post zmieniony (29-08-14 21:55)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024