<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1973   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 19:56  6/1973 Kuter rakietowy MOR
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

6/1973 Kuter rakietowy MOR

WSMK - Karta Modelu

 
03-08-11 08:52  Galeria autorska (viltianus)
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Model zbudowany zimą 2010/2011, przeskalowany na ksero do 1/400. Oryginalnie wycinanka została opracowana w skali +- 1/125.
Model opracowany na poziomie typowym dla lat 70-tych, czyli w miarę poprawna główna bryła kadłuba i bardzo uboga detalizacja. Do tego kruchy, łamliwy karton i brzydkie kolory. Te ostatnie rzeczy nie stanowiły problemu, bo i tak przeskalowaną wycinankę drukowałam na zwykłym papierze, oraz malowałam ją akrylami.
Model został dość poważnie wzbogacony, głównie na podstawie planów zawartych w Modelarstwie Okrętowym, oraz zdjęć. Dodałam elementy wyposażenia pokładowego, relingi, anteny, od nowa zbudowałam działka.
Relację z budowy prowadziłam tutaj

Lepszych zdjęć zrobić nie potrafię.






--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024