<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1972   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 20:27  9/1972 Statek tylnokołowiec Western River
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

9/1972 Statek tylnokołowiec Western River

WSMK - Karta Modelu

 
17-01-08 03:02  Galeria autorska (Roman)
Roman 



 - 1





Model przerysowany ale staralem sie to zrobic w "duchu" MM.

--

 
23-06-08 08:41  Galeria autorska (tuchajbej)
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Mój model nie jest taki ładny, ale biorąc pod uwagę że zrobiłem go w 1973r i że poniewierany był po różnych dziwnych miejscach np w piwnicy, to i tak dobrze się trzyma, szkoda że nie ma już wznowienia tego modelu. Musiałem wymienić nici olinowania, (rozpadły się) odkurzyć i troszkę podkleić tu i ówdzie


--

Pozdrowienia dla fanów kartonu

 
06-02-14 18:17  Galeria autorska (Winek)
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam
Mam zaszczyt zaprezentować Kolegom jedyne pamiątki po bardzo pięknym i ciekawym w swoich czasach modelu tylnokołowca amerykańskiego Western River, sklejonym w lecie 1973 r. Model nabyłem w ramach prenumeraty pocztowej Małego Modelarza. Autorem opracowania, podobnie jak wielu innych bardzo ciekawych modeli, był Andrzej Karpiński, którego plany były zawsze atrakcyjne pod względem tematycznym ale zwykle charakteryzowały się brakiem pasowania części. Stateczek bardzo trudno się sklejał.

Przepraszam za jakość zdjęć wykonanych w 1975 r. oraz nieprofesjonalne „studio”, nad którym nikt wtedy się nie zastanawiał.

Niestety, żaden z moich kilkudziesięciu modeli wykonanych w latach 1964-1975 nie zachował się.
Ale czasy z Małym Modelarzem w rękach były piękne!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024