<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1968   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 21:25  6/1968 Czołg T-34 Rudy
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

6/1968 Czołg T-34 Rudy

WSMK - Karta Modelu

 
11-08-07 23:22  Galeria autorska (Sławomir Bloch)
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam Kolegów!
Jest to pierwszy mój wpis w Projekcie, gdzie postanowiłem zaprezentować Wam moje modele wykonane z MM w chronologicznej kolejności ich ukazywania się jako czasopismo.
Co prawda pierwszy w kolekcji jaka mi pozostała ukazał się niszczyciel Burza, ale mam go w gablocie w szkole więc muszę go dopiero stamtąd zabrać i sfotografować tego leciwego "staruszka" co postaram się zrobić jak najszybciej.
Jak wiecie mam skończone 51 lat więc należę do tej nieco starszej modelarskiej generacji i łyknąłem tego "bakcyla" chyba w piątej klasie szkoły podstawowej czyli w wieku 12 lat. Początkowo robiłem wszystko "jak leci" a "pancerna" specjalizacja przyszła później początkowo ze złym efektem bo zacząłem niszczyć swoje modele' które nie były kołowe.
Stąd kilka moich modeli z MM samolotów i okrętów zakończyło swój żywot w efektownych płomieniach i wybuchach czego do dziś bardzo żałuję bo pozostały z niektórych z nich tylko okładki MM i wyblakłe klisze robione na "Smienie 8 M", ale miałem taki głupi okres w życiu tzw. pirotechniczo-fotograficzny. Z dymem niestety poszły takie letadełka jak: Wellington, Tu-2, Łoś, Jak 3, I-153, Ił-2, a z pływadełek to: Rodney, Stefan Batory, Rajmondo Montecuccoli, MOR.
Później się zreflektowałem i zostało po 3 przedstawicieli MM pływającego i latającego sprzętu, który kiedyś zrobiłem i też zaprezentuję.
Ale dość historii czas na galerię. Ten model wykonałem jeśli dobrze pamiętam w roku 1971 (2) zafascynowany przygodami bohaterów serialu "Czterej pancerni i pies" ale, że model z wycinanki nie zgadzał mi się z pokazywanym na filmie czołgiem, którym był T-34/85 więc w proteście przeciw takiej niezgodności nie ozdobiłem go numerem 102 i napisem "Rudy".



, , , , , ,


, , , , , ,


, , , , , , ,

Post zmieniony (29-08-14 20:11)

 
17-10-07 23:28  Galeria autorska (Lelum Polelum)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Rodzinna galeria anonimowa:



Ostatnie zdjęcie podoba mi się najbardziej. Ba. Jestem z niego dumny ! Dowodzi bowiem niezbicie, że członkowie mojej rodziny nie spali z pluszowym misiem, ale z czterema pancernymi i psem. Ja bym się tam bardziej skłaniał do Marusi, ale i tak jest się czym chwalić !

--
serwusik

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024