<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1968   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-07-07 21:26  12/1968 Lotniskowiec Arromanches
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

12/1968 Lotniskowiec Arromanches

WSMK - Karta Modelu

 
26-04-13 11:50  Galeria autorska (Kozorator)
Kozorator 

Na Forum:
Galerie - 6


 - 3

Daję kilka fotek lotniskowca - chyba 1 w historii odświeżony arromanches





kadłub wypełniałem pianką i szpachlowałem sam model przerabiałem programem acd-see flage dałem brytyjską - w końcu typ colosuss
sam model był strasznie niedokładny mało która część pasowała ale czego można się spodziewać po chyba 1 lotniskowcu z małego modelarza
okienka wyciąłem z burt i zrobiłem wklęsłe gdyż normalne były tylko narysowane na burcie i nie wyglądały za dobrze

 
06-02-14 18:04  Galeria autorska (Winek)
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam
Mam zaszczyt zaprezentować Kolegom jedyne pamiątki po bardzo cenionym w swoich czasach modelu francuskiego lotniskowca Arromanches. W chwili wydania zniknął z kiosków w godzinę. Model nabyłem (chyba w ramach jakiejś wymiany) z drugiej ręki 2 lata po wydaniu i skleiłem ok. 1971 r. Opracowany przez profesjonalnego Bohdana Wasiaka model sklejał się dobrze, chociaż nie należał do łatwych.

Przepraszam za jakość zdjęć wykonanych w 1975 r. i trochę 'zużytych' a wykadrowanych z większego, częściowego ujęcia mojej kolekcji (poniżej) – Arromanches jest na dole.

Mam nadzieję, że moderatorzy wybaczą mały off-topic do prezentacji.
Z braku miejsca na meblach, gdzie okręty stały gęsto (często w wersji „waterline” co nie oznacza niedokończenia), wieszałem modele na ścianach.

W widocznej na zdjęciach częściowej kolekcji okrętów można zobaczyć:
ORP Orzeł (MM 2/1970) na górze po lewej
ORP Wicher (MM 6/1969) na górze po prawej
tytułowy Aromanches (MM 12/1968) na dole

Niestety, żaden z moich kilkudziesięciu modeli wykonanych w latach 1964-1975 nie zachował się.
Ale czasy z Małym Modelarzem w rękach były piękne!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024