POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
30-08-16 14:51  Odp: [R] Bizon Z056 Super
Urson 

 

Witajcie Towarzysze :D !
Bizon ma już gotowy kadłub ,dziś zaczynam robić elemęty kół pasowych , achhh... "Będzie kółek do wycięcia ". Niestety z racji iż wakacje są już u kresu to automatycznie Modelarstwo spadnie na dalszy plan ,to nie znaczy że całkiem zaprzestanę kleić ;) . Zostaną Piątkowe /Sobotnie Wieczory , dość pisania czas na fotkę :).
Pozdrawiam Dawid :)

 
30-08-16 20:24  Odp: [R] Bizon Z056 Super
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ładna i czysta robótka. Ale chyba mnie Kolego nie zrozumiałeś - Fotki to więcej niż fotka. DAWAJ WIĘCEJ FOTEK z różnych ujęć. Twoja relacja to także źródło "wiedzy" dla innych modelarzy,którzy chcieliby skleić taki model,lub wykorzystać taki materiał jak hips.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
30-08-16 22:08  Odp: [R] Bizon Z056 Super
Urson 

 

Czy ja wiem czy jest co teraz oglądać ... Zero elementów w środku no chyba że te "psełdo" Wytrzęsacze, wiatrak, cepy, sita .
Ale mogę dodawać więcej fotek :)

 
31-08-16 22:32  Odp: [R] Bizon Z056 Super
Urson 

 

Coś tam doszło :) , Dokładnie te "Paski na obydwu stronach kadłuba" :) . Niestety jutro szkoła :( :(

Pozdrawiam - Dawid :)

 
02-09-16 05:56  Odp: [R] Bizon Z056 Super
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Te paski to kątowniki wzmacniające i usztywniające "ramę" młocarni. Szkoda,że nie pokusiłeś się o bebechy. Ciekawi mnie jak by to wyglądało z chipsa.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
06-09-16 18:50  Odp: [R] Bizon Z056 Super
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A co się dzieje z Bizonkiem?

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
19-08-18 21:26  Odp: [R] Bizon Z056 Super
Antonio   

podziwiam piękny bizon! gratuluję
pozdrawiam
Antonio

--
Antonio

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024