POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-11-15 23:03  Szukam - instrukcja obsługi podwozia URSUS-A
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie!

Kilka lat temu widziałem w sieci instrukcję obsługi podwozia ciężarówki Ursus-A. Były tam doskonałe rysunki ramy i wszelakich nań detali. Niestety, materiału nie zapisałem a teraz ogromnie by mi się przydał. Pamiętam, że były to skany czy zdjęcia pożółkłych arkuszy. Rysunki były czarno-białe.

Czy zatem ktoś posiada tę instrukcję? Byłbym bardzo zobowiązany!

EDYCJA: Przepraszam za kłopot, już znalazłem. Popełniłem iście szkolny błąd i nie przeszukałem forum. Link to szukanego przeze mnie materiału: http://www.exploracja.cyberdusk.pl/strona/galerie/bjar/index.html

KONRADUS rządzi i tyle!

Post zmieniony (29-11-15 23:06)

 
30-11-15 10:50  Odp: Szukam - instrukcja obsługi podwozia URSUS-A
Wojciech Cięciwa   

Czyżby się szykował nowy "Ursus" ?? :D

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024