POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-01-15 20:51  Dragon wagon Materiały Prośba
Luk87    

Witam

W najbliższym czasie przymierzam się do powyższego modelu, i zbieram potrzebne materiały, i zastanawiam się z czego wykonać linkę nawiniętą na wciągarkę żeby dobrze ją imitować gdzieś tam w którymś sklepie widziałem linkę 0,3 mm ale chyba ciężko było by ją nawinąć , ewentualnie coś może pokombinować z ciężkimi drucikami chyba że można gdzieś kupić taką mini lineczke?

Cd......

Trochę może to graniczyć z cudem, ale czy ktoś dysponuje jakimiś elementami/ materiałami z wydania GPM - u z 2007 roku Dragon Wagon, właściwie chodzi mi o części ze strony nr 3, pierwsze 10 elementów, może ktoś ma jakieś niekompletne wydanie, i uchowały się te elementy.

Post zmieniony (03-03-15 20:58)

 
11-01-15 09:38  Odp: Dragon wagon GPM Linka
Gdaś 

 

Witam
Do wyboru do koloru :
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=76673&us_id=21145842

--
uszanowanko gdaś

 
11-01-15 11:04  Odp: Dragon wagon GPM Linka
Luk87    

Dzięki za sugestie, myślę że linka o gr 1mm powinna dobrze wyglądać przy skali 1 25.

 
11-01-15 19:50  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
Luk87    

Jeśli chodzi o retusz, to mam takie pytanie, może dla niektórych trochę śmieszne, chodzi mi o wybór koloru do retuszu krawędzi, z jednej strony kolor jest prawie jednolity, coś w rodzaju zgniłej zieleni i zastanawiam się czy użyć tego koloru jak model, czy dla podkreślenia/odwzorowania krawędzi użyć koloru czarnego.

 
12-01-15 14:27  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Wątpię, by udało Ci się nawinąć 1mm linkę stalową na bęben wyciągarki, a jeśli już to będzie się prostować. Linka musiałaby być z miedzi lub aluminium by pamiętać kształt. Spróbuj pomalować na srebrno kawałek muliny.
Retusz na czarno mija się z celem. Jeśli retuszujesz to tylko na kolor.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
12-01-15 20:47  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
Luk87    

Jakaś sugestia odnośnie koloru retuszu krawędzi jeśli chodzi o farby firmy Pactra , ciężko jest dobrać odpowiedni kolor, ale zastanawiam się nad A 54 Gunmetal.

 
13-01-15 18:00  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Nie wiem czemu chcesz retuszować inną farbą niż kolor wycinanki. Gunmetal nijak się nie ma do zielonego i służy do retuszu gąsienic czy karabinów. Jeśli dobierałeś kolor z monitora to rozumiem Twój błąd - na niektórych grafikach wygląda jak ciemnozielony. Kup pactrę 30 - będzie ok (sprawdzałem).

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
14-01-15 19:25  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
Luk87    

Dla ścisłości chodzi o A30 Olive Drab?

 
14-01-15 19:54  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
Norvik 



Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

tak

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
16-01-15 21:45  Odp: Dragon wagon GPM Linka, Retusz
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Jeżeli masz w oknie firanę szytą do taśmy, podejdź do niej. Po bokach zwisają sznureczki. Taki sznureczek przeciągnięty przez srebrną farbę wygląda tak:



Post zmieniony (16-01-15 21:54)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024