POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-07-13 19:12  ISU-152 lina
Wojtek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Witam forumowiczów

sorki, że tak z grubej rury ale jaką grubość liny mam wybrać do tego modelu ?? szukam na necie i nie mogę znaleźć nic na ten temat a nie chciałbym żeby wyglądało jak niteczka albo jak lina od mostu xD
PS. dziwna sprawa ze sklepem MODEL-HOBBY xD zamówiłem 5 czerwca w/w model i nie dostałem do tej pory, pisałem parę razy też i odpowiedzi nie otrzymałem dlaczego tak długo trwa wysyłka itp ...

 
17-07-13 20:56  Odp: ISU-152 lina
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie chce mi się wierzyć w Piotra nieuczciwość, a przelałeś siano na właściwe konto? sprawdź czy w samej transakcji nie doszło do jakiegoś błędu. Ew. pozostaje kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia.
Co do liny, jeżeli użyjesz plecionki 1,6-2mm to powinno wyglądać ok. tylko pamiętaj, że stalowa lina to nie dratwa czy inna nić... nie powinna być w żaden sposób postrzępiona więc najlepiej poszukaj metalowej plecionki o odpowiedniej średnicy.
Pozdr.

--
GG 6801515

 
17-07-13 21:55  Odp: ISU-152 lina
Wojtek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

w żadnym wypadku nie zarzucam oszustwa czy czegoś podobnego tylko przeoczenie czy coś , w zamówieniu zaznaczyłem płatność za pobraniem a zamówienie potwierdziłem dzień później gdyż nie mogłem znaleźć tego e-maila ;) zadzwonię jutro i jeszcze raz zamówienie złożę ale troszkę większe :)

 
19-07-13 15:00  Odp: ISU-152 lina
Edekyogi 

 

Na rosyjskim forum modelarskim opisują pojazd ewakuacyjny T-34-T, którym holowano także IS-y.
Podają, że średnica liny holu wynosiła 41,5 mm co w skali 1/25 wynosi ok. 1,66 mm.
Według mnie optycznie lepiej przyjąć 1,5 mm niż np. 1,7 mm, no chyba że jest 1,6 mm.

Post zmieniony (19-07-13 15:05)

 
19-07-13 15:21  Odp: ISU-152 lina
Wojtek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

i właśnie linkę 1,5 mm zamówiłem :D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024