POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-12-11 12:51  moje zdjęcia pojazdów na Chomiku.
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czesc

analogicznie do samolotów http://www.konradus.com/forum/read.php?f=13&i=7090&t=7090&filtr=0&page=1 wrzuciłem swoje forki pojazdów wojskowych.

http://chomikuj.pl/superchampster/Zdjecia/L*c4*85dowe
hasło konradus
Nie ma tego tyle co w samolotach, tylko 3DVD (czwarta w przygotowaniu) ale troche tego jest. Fotki z sieci, ze stron z walkaroundami typu primeportal itp. Pewnie w większości znane, ale może sie komuś przyda.
Pewnie jest troche błędów, ale myśle że mniej jak w samolotach, bo tu ściągałem seriami, całe galerie które były podpisane. W samolotach miałem dużo pojedynczych które sam potem dopasowywałem.

--

Post zmieniony (29-12-11 12:51)

 
30-12-11 11:52  Odp: moje zdjęcia pojazdów na Chomiku.
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

dorzuciłem czwarty DVD oraz fotki zniszczonego sprzętu ściągniete kiedyś z Chomika.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
04-01-12 21:47  Odp: moje zdjęcia pojazdów na Chomiku.
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

dorzuciłem zdjecia motocykli i samochodów.

Motocykle to w większości fotki pościągane z popularnego serwizu aukcyjnego :-)
Wybierałem fotki typów mnie interesujących, w dobrym stanie, dobrej jakości zdjęcia.
Mam nadzieje że żaden z wystawiających się nie obrazi. Fotki nie są użyte do celów komercyjnych, tylko to celów prywatnych, a udostępniam jak zwykle na hasło co czyni z tego dozwolony użytek w gronie znajomych :-)


Auta to też zdjecia z allegro, ale też duży katalog amerykańskich customów, hot rodów i oldtimerów z jednego z kanałów na flickerze (kilka tysiecy fotek). Kolejny większy katalog to 5tys zdjęć ze strony Wjejski Tuning. To zdjecia z wersji z początków jej działania, podobno dalej działa ale charakter strony się zmienił z wyśmiewania wiejskiego tuningu, na wylewanie żali zakompleksionych gemnazjalistów których nie będzie na auto lepsze niż golf trójka. Bezmyślne krytykowanie każdej formy tuningu to jednak nie dla mnie, choć ogólnie fanem wizualnego tuningu nie jestem.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
09-01-12 11:27  Odp: moje zdjęcia pojazdów na Chomiku.
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

wstawiłem zdjecia swojego autorstwa.
http://chomikuj.pl/superchampster/Moje+zdjecia
Jakieś autka i motory ustrzelone na ulicy, dużo nie ma. Z cywili jeszcze pare fotek z muzeum motoryzacji w Gdyni z ostatniej nocy muzeów.
Oprócz tego fotki z Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu, fotki czołgów z Lęborka i Wejherowa.

Gdyby ktoś chciał wykorzystać któreś ze zdjeć czy to do celów niekomercyjnych czy też komercyjnych, to proszę o kontakt.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024