POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-08-05 09:06  Jeśli ktoś jeszcze nie widział karalucha, to proszę :)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

http://odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=216044

http://messer.cba.pl

 
12-09-05 01:04  Re: Jeśli ktoś jeszcze nie widział karalucha, to proszę :)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Byłem w W-wie w ten weekend i pojechałem specjalnie zobaczyć TKSa. Do końca roku ma być skończony silnik i pojazd będzie w pełni sprawny, ale i teraz robi kolosalne wrażenie. Bardzo miłym akcentem była obecność na wystawie chyba ostaniego z żyjących czołgistów tankietek. Niestety nie wziąłem ze sobą cyfraka, a że nie mogłem sie powstrzymać żeby nie zrobić paru zdjęć telefonem, więc sorry za kiepską jakość...








--

 
12-09-05 10:18  Re: Jeśli ktoś jeszcze nie widział karalucha, to proszę :)
mondo   

Niezle zdjecia,w technice wojskowej z lat 90-tych byl artykul o likwidowanym belgijskim muzeum z opcja kupienia jedynego z 200 wyprodukowanych ciagnikow C2P w niemieckich barwach,pewno znalazl szybko nabywce,a szkoda taki rarytas przydalby sie u nas.

 
12-09-05 19:45  Re: Jeśli ktoś jeszcze nie widział karalucha, to proszę :)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

C2P jest teraz w muzeum w Auburn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024