<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1957   



Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-08-07 21:24  1/1957 Flota desantowa
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1/1957 Flota desantowa

WSMK - Karta Modelu (barka LCM)
WSMK - Karta Modelu (kuter LCP)
WSMK - Karta Modelu (czoł Churchill II)

 
30-11-07 16:25  Galeria autorska (puchacz)
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Wtam! Na początku 2005 r. chciałem uczcić 50-cio lecie MM-a robiąc 50 pierwszych modeli wydanych z tego wydawnictwa, kupiłem nawet płytki z wydawnictwa i gdyby nie kłopoty z drukarką to pewnie bym zdążył ale skończyło sie na kilku modelach z pierwszego roku ukazywania sie tego kultowego czsopisma. Oto jeden z nich:

 
27-09-09 14:21  Galeria autorska (MOS Kiernozia)
MOS Kiernozia 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 31



Kolejny produkt sekcji modelarskiej Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi, plany pochodzą oczywiście ze skanu. Modele kleiły się bez problemu - efekt jak na zdjęciach

 
30-05-13 23:37  Galeria autorska (Jkorjat)
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Witam

Model barki desantowej z pierwszego, znanego wszystkim numeru MM. Model jak widać ciut podrasowany. Niestety moich usilnych starań wyszedł... jak wyszedł. Docelowo miał stać na dioramie, ale szkoda mi czasu ciągnąć nieudany projekt i tak mi dwa wieczory zjadł .







Pozdrawiam
Jacek

Post zmieniony (07-10-18 19:54)

 
10-10-19 09:44  Galeria autorska (Atomek)
Atomek 

 - 11

Witam!

Dodaje swoja pierwsza galerie w tym ambitnym projekcie.
Nie jestem pewien, czy uda mi sie dobrze dodac fotografie, ale - do odwaznych swiat nalezy!

O modelu:

Sklejalo sie bardzo przyjemnie, praktycznie bez zadnych problemow. Jak na pierwszy numer MM'a wycinanka na wysokim poziomie - i to z 1957 roku!

Na zdjeciu tylko 2 z 3 barek desantowych. Niestety trzecia zrobila desant za biblioteke ( :-) i pewnie wydostane ja przy ewentualnej przeprowadzce!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Tomek




--

Post zmieniony (13-05-20 22:26)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024