FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-03-06 16:42  [Pytanie] Kyushu J7W1 Shinden z Orlika
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Witam wszystkich serdecznie. Właśnie niecałą godzinkę temu zakupiłem ten model, sam nie wiem jak się to stało, że dopiero teraz skoro model ukazał się rok temu, tak czy inaczej już go mam z czego bardzo się i cieszę. Sprawdziłem na forum czy już czasem nie pojawiła się relacja, bo ciekawi mnie stopień trudności tego modelu...niestety nic nie znalazłem. Jeżeli ktoś z odwiedzających forum już skleił ten model to proszę o uwagi i rady odnośnie modelu. Już teraz dziękuje i czekam z niecierpliwością na odpowiedźi. Pozdrawiam

--

 
18-03-06 16:54  Re: [Pytanie] Kyushu J7W1 Shinden z Orlika
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Chyba niedokładnie sprawdziłeś:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=83938&t=70520#reply_83938

--

 
18-03-06 17:08  Re: [Pytanie] Kyushu J7W1 Shinden z Orlika
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Wpisałem sformułowanie takie jak w temacie wątku i nie znalazłomi relacji, albo faktycznie przeoczyłem :)...Cóż biorę to na siebie :) i dziękuje Panczo za link :). Będę go teraz zgłebiał :) hej

--

 
18-03-06 17:41  Re: [Pytanie] Kyushu J7W1 Shinden z Orlika
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Życzę przyjemnej budowy i licze na szybką relację :-)))

--

 
20-03-06 11:12  Re: [Pytanie] Kyushu J7W1 Shinden z Orlika
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

... ja również liczę na szybką relację...;-)

 
20-03-06 17:27  Re: [Pytanie] Kyushu J7W1 Shinden z Orlika
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Jeśli tylko znajdę czas to z przyjemnością podzielę się moimi wrażeniami z budowy tego bardzo ciekawego modelu...Będzie to moja pierwsza relacja o ile w ogóle zdecyduję się na rozpoczęcie....mały problem z aparatem, który obecnie znajduje się w Warszawie...pożyjemy zobaczymy.. Pozdrawiam

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024