FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-03-05 21:33  [pytanie] ORP Conrad z MM
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Witam!
Mam pytanko do modelu ORP Conrad z MM wydanego w 92 roku:)
Czy ktoś sklejał ten model?
Jak jest opracowany?
Czy jest zgodny z okrętem czy to tylko wariacja na jego temat?
Jeżeli dobrze patrzyłem (:P) to jest to ten sam model co został wydany w latach osiemdziesiątych.
Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi.
Pozdrawiam
wottek

Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
08-03-05 21:42  Re: [pytanie] ORP Conrad z MM
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Model ten kleił mój brat. Ogólnie jest on jak najbardziej sklejalny i całkiem fajnie się prezentuje. Co do szczegółowości opracowania, to jest raczej marnie. Kompletnie nie wiem, jak to ma się do oryginału. Ale co się dziwić, przecież to właśnie opracowanie z lat osiemdziesiątych, a wtedy chyba nie było zbyt dobrych planów. I tu nasuwa się konkluzja, że przydało by się nowe opracowanie tego w sumie ciekawego i ładnego okrętu.

--------------------
W budowie: Lxd 2

 
08-03-05 22:39  Re: [pytanie] ORP Conrad z MM
turim   

witam, model ten widziałem u kolegi, i musze potwierdzisz słowa przedmówcy, model jest wręcz ogołocony z drobiazgów i dupereli które dodają uroku i sporawiają że model wygląda "prawdziwie", wydaje sie łatwy do sklejenia, co zresztą potwierdza mój kumpel.
ogólonie bym jednak odpuscił sobie ten okręt.

pozdrawiam:-)

 
09-03-05 11:50  Re: [pytanie] ORP Conrad z MM
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

sklejałem w latach osiemdziesiątych i wtedy całkiem mi się podobało ostatecznie model został zatopiony w wannie przez mojego bratanka ale do końca dzielnie trzymał się na wodzie...

obecnie zaczekam raczej na nowe opracowanie McGregora odnośnie Conrada lub Dragona.

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024