FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
28-07-04 22:32  [zapowiedź] AH 'Military Model' M 3-4/2004 D3A1 VAL
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Za kilka dni ukaże się nowy model - D3A1 VAL w malowaniu z lotniskowca Soryu (kmdr. Egusa). Zeszyt będzie się składał z 6 arkuszy B4 kartonowych, 2 ark. B4 z elementami szkieletów i 9 ark. rysunków montażowych 3D. Model będzie posiadał pełną makietę silnika, bogato wyposażone wnętrze kabiny, oddzielne powierzchnie sterowe i składane końcówki skrzydeł. Załączamy kilka zdjęć z budowy prototypu.
Z pozdrowieniami
Redakcja

 
28-07-04 22:33  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
...

 
28-07-04 22:37  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Paveu 

 

Heh...no cóż kolejny dowód na to że kontakt pomiędzy poszczególnymi firmami modelarskimi jest mocno ograniczony... niemniej jednak będzie można sobie wybrać którego Vala chce się w swojej kolekcji(mieć)

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
28-07-04 22:39  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Nowotny   

Witam,

Ojej, był festiwal P-40 Kittyhawków, Corsairów w różnych odmianach i malowaniach, teraz pora na Vala (właśnie go wydał Gomix).

Pozdrawiam

Nowotny

 
28-07-04 22:41  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
,,,,

 
28-07-04 22:43  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

No nie mogę, co za jaja ! Co za dziwne zbiegi okoliczności -Yukikaze w momencie ukazania się Mutsuki, teraz Val. Czy na prawdę zawsze musicie wchodzić sobie w paradę ? ! Naprawdę nie ma innych tematów ????????????????
Choć cenię Pana modele nie rozumiem tego co Pan robi ...nie wiem ...może zbyt głupi na to jestem, ale wydaje mi się że wydawnictwu AH bardzo zależy na wygryzieniu konkurencji....szkoda. Wiem natomiast , że tego modelu na pewno nie kupię.


 
28-07-04 22:44  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kto co lubi!!!! :-)))
Silnik oraz kabina robią mocne wrażenie.......

Ja jestem ciekaw... czy będzie jakaś waloryzacja w styly Ju88 ...... czyli mocna waloryzacja! Taka jaką lubię....... ....... jak będzie to biorę!

Pozdrawiam!
Michał

 
28-07-04 22:47  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Cudo, cudo, zacieram rączki - myślę że kupię bo się ślinię patrząc na zdjęcia... ;)

 
28-07-04 22:52  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

A jaka cena bo ja muszę kupić takie latadło (jakby co ja niekleję modeli)

 
28-07-04 22:56  Re: [zapowiedź] AH MM 3-4/2004 D3A1 VAL
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Może "wojna wydawców" to pomysł na nowy temat na forum..........................................?

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024