FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
01-11-03 15:12  ...ORP Dzik...
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich....

wiec tak wzialem sie w koncu za ten model....mam jednak kilka zastrzezen co do numeracji i nazewnictwa pewnych czesci np wreg w czesci nawodnej...sa zle oznaczone wzgledem "podklejki" do podkladu.... przy wykonaniu kiosku tez chyba ktos sie pomylil.....ogolnie model skleja sie dosc prosto, mam juz wykonany prawie caly kadlub prawie caly tzn bez czesci nawodnej... nie zamieszczam zdjec z powodu braku cyfrowki mam nadzieje ze sie to w koncu zmieni i zaprezentuje swoja niepokazna kolekcje modeli.....

mam pytanie czy ktos juz sklejal ten model i prosze o mini relacje ze swoich dokonan przy budowie Dzika....czy spotkaliscie sie tez z takimi problemami.....model jest z 6/2000....jezeli ktos mialby fotki bardzo prosze o pokzanie ich na forum z goory dziekuje...

 
07-11-03 10:18  Re: ...ORP Dzik...
Qba 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pytałem o to jakieś dwa miesiące temu ale nie mogę znależć postu.

Kilka osób skończyło i chwaliło. Ja mam kadłub i czekam na czas z oklejaniem, na razie wszystko pasuje ...


__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079

 
07-11-03 11:22  Re: ...ORP Dzik...
ZbiR   

Ja mam w tej chwili sklejony szkielet, tylko że jak go przeskalowałem na kserokopiarce do skali 1:200 więc to będzie nieporównywalne. Na razie idzie dobrze ale brak czasu powoduje że prace stanęły. Może w długi weekend..??

 
07-11-03 12:21  Re: ...ORP Dzik...
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Jaki długi weekend??!!?? Ja w poniedziałek zasuwam do roboty ;-((


Pozdrawiam
Yaris

 
07-11-03 12:24  Re: ...ORP Dzik...
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

a ja sobie wziąłem 3 dni urlopu i mam bardzo długi weekend :)

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
10-11-03 11:09  Re: ...ORP Dzik...
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

cze

moje postepy w stoczni wygladaja nastepujaco....kadlub jest juz caly, teraz grzebie przy kiosku rysunki sa potworne.....nie obedzie sie jednak bez retuszu kadluba...i zaraz to zrobie heh

Pozdrawiam

 
11-11-03 14:47  Re: ...ORP Dzik...
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

zatrzymalem sie na etapie kiosku...mianowicie....peryskopy.....z czego zrobic?? jak ktos juz robil peryskopy prosze o cenne uwagi badz wskazowki lub pomysly na wykonanie tego przyrzadu....

dzieki
pozdrowienia....

 
11-11-03 21:52  Re: ...ORP Dzik...
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

jak na zlosc chcialem sie dzis pochwalic(niewiem czym tak wlasciwie heh)dostalem cyfroofke od szwagra ale nie przywiozl mi kabla ((((((( ale niebawem ukaze sie moja malutka kolekcja modeli + troche z budowy dzika.....

pozdrowienia./...

 
17-11-03 22:42  Re: ...ORP Dzik...
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Ja również sklejam ten model; zapraszam do obejrzenia relacji na Kartonworku.

 
17-11-03 23:48  Re: ...ORP Dzik...
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Hmmm... A może dać tę relację też tutaj? Chcecie?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024