FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-06-06 17:26  [pytanie-prośba]Włoski pancernik Roma
Dziabik   

Witam wszystkich forumowiczów !
Zwracam się z pytaniem-w szczególności do "okrętowców" : gdzie mogę znaleźć (zakupić) opracowanie,plany,monografię pancernika "Roma"?Starałem się szukać w necie (Profile Morskie) lecz takowych "Profili" nie znalazłem...Czyżby nie było nic dot. tego okrętu?Ewentualnie mam prośbę do kolegów posiadających dokładniejsze zdjęcia jednostki (zbliżenia) o udostępnienie,byłbym niezmiernie wdzięczny.Zadowolę się również linkami:)
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
E-mail:dziabik@op.pl

--

 
06-06-06 20:31  Re: [pytanie-prośba]Włoski pancernik Roma
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A widziales monografie MSiO?
http://sklep.magnum-x.pl/product_info.php?cPath=3_12&products_id=327

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 
06-06-06 20:59  Re: [pytanie-prośba]Włoski pancernik Roma
Dziabik   

O widzisz! Dzięki elessar,właśnie coś takiego jest mi potrzebne.A może jesteś w posiadaniu jakichś fotografii Romy?Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 
06-06-06 21:09  Re: [pytanie-prośba]Włoski pancernik Roma
mondo   

Hmm,w ktoryms ze starszych n-row Model Fana byla rozkladowka:) z planami tego pancernika....

 
06-06-06 23:44  Re: [pytanie-prośba]Włoski pancernik Roma
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Na allegro można trafić jeszcze coś takiego
http://allegro.pl/item106518368_wloskie_pancerniki_vittorio_okrety_swiata_2.html

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
07-06-06 14:41  Re: [pytanie-prośba]Włoski pancernik Roma
Dziabik   

Bewup-tak,mam nr.5/2000 ale to tylko 2 rzuty całej sylwetki i kilka zdjęć + opis modelu.
Piterski-dzięki za podpowiedź.Poszukam:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024