FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
04-03-04 08:38  [Galeria] P 50 Jastrząb - reaktywacja :)
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
model Jastrzębia przerysowany, pokolorowany na nowo i wzbogacony o wnętrze kabiny, makietę silnika, wnęki koor podwozia.., jak na swoje 30 lat, musze powiedzieć ze bardzo dobrze sklejalny..

 
04-03-04 08:57  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Karol, ja reż mam w planie sklejenie trgo ,,rarytasu,, / tylko skończę serię ,,druciaków,, /
i w związku z tym mam pytanie, skąd wziąłeś wzór kabiny bo ja doczytałem sie gdzieś, że kabinę miał wzorowaną na ,,P-11,,
Przyjdż tam, gdzie Ci mówiłem, będzie nas trzech zwolenników biało-czerwonej szachownicy.

Pozderawiam !
Andrzej

 
04-03-04 09:09  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

kabina..ehe..po czesci wzorowana na Quescie a po czesci improwizowana..:)
p.s. nic mi nei mówiles..gdzie mam przyjsc i kiedy??

 
04-03-04 09:28  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

no nieźle,

model rewelacyjny !!!

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
04-03-04 09:32  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Świetny modelik, jak Ci się udało go tak przerobić ? Zmieniałes kolory w Corelu czy robiłeś to innym sposobem ? Piękny :)


 
04-03-04 10:03  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

O cholera, żle zaadresowałem maila do Ciebie i chyba nie dotarł , w słowie ,,poczta,, zjadłem ,,t,, a tam napisałem Ci na temat ,,Tempesta<< i wiele innych spraw. a o to gdzie masz przyjść to chodzi mi o to, że w dniu 05 marca w godz 17-20 w Domu Kultury ,,Podgórze,, w sali nr 6 mamy spotkanie Klubu Kartonowego Lajkonika.
Gdybyś się zdecydował przyjść to mile widziany jest Twój ,,Jastrząb,, go ja przynoszę ,,Balillę,, a Leeon jeżeli da radę przyjść to przyniesie ,,Miga -17,,
W górnym pasku przeczytaj rubrykę na tapecie.
Tematów nigdy nie brakuje.

Pozdrawiam !

Andrzej

P.S
Odpowiedz czy mój mail dotarł do Ciebie

 
04-03-04 18:31  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

kolory w corel photopaint, rozmazywanie w PSD, linie w corel draw..

 
05-03-04 17:54  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
Bad Mike 

 

Bardzo ładny modelik. Ja również mam go w planach na ten rok. Posiadam ten model z Małego Modelarza oraz z wydawnictwa Modelarstwo. Ten drugi jest lepiej opracowany - posiada wnętrze kabiny (skromne), wnęki podwozia i makietę silnika. Jest w malowaniu ciemno zielonym - khaki. Ale i tak nadaje się do przerysowania.

 
05-03-04 18:06  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

a mowia ze stare MMy (bo to chyba z MMa nie?) nadaja sie ino tylko na półkę :]
bardzo ładniusi modelik

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
05-03-04 19:21  Re: P 50 jastrząb- reaktywacja:)
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mam wielki sentyment do tego modelu - to pierwszy model kartonowy jaki w życiu skleiłem. Kleiłem go codziennie przez 2 tygodnie. Wyszedł mi trochę krzywo, ale do dzisiaj doskonale pamiętam, jak bardzo mi się wtedy podobał (a było to ...ponad 30 lat temu). Jakieś 2-3 lata później skleiłem go jeszcze raz (już w 2 dni) i też wówczas we własnym zakresie dorobiłem wnętrze kabiny.

JOL

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024