FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-09-22 19:51  [P]Hellcat
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Żeby nie być gołosłownym. Pracuję od bardzo dawna, z długimi przerwami nad F6F3. Nie wiem kiedy zostanie wydany. Do końca projektu trochę zostało. Trochę szkoda, że spalone na panewce.
https://drive.google.com/file/d/1LxKZicF00dOhdBysoTTNtmWOqv0gUWMk/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1DJdfrvzF8BP2-1sy4nliTzGae-g72d-A/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1vhLhyKhOReTqGUzCrS5chryP3AGbik2d/view?usp=sharing

 
26-09-22 20:40  Odp: [P]Hellcat
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Może wcale nie spalone. W trójbarwnym kamuflażu "jędza" wygląda najlepiej ;-)

Post zmieniony (26-09-22 20:44)

 
26-09-22 22:21  Odp: [P]Hellcat
skarczew   

A niby dlaczego "spalone na panewce"?

 
27-09-22 10:05  Odp: [P]Hellcat
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Panie Waldku teraz jest wysyp Hellcat-ów, ale skoro projekt jest w toku to warto go dokończyć i za jakiś czas wydać. Hellcaty z GPM nie są niestety idealne od strony grafiki, Marcin Dworzecki kończy opracowanie wersji F6F-5, które będzie mocno z detalizowane i na pewno na super poziomie. Mnie to trochę blokuje, więc pewnie kupie do kolekcji, ale czy skleję to nie wiem. Pan pracuje nad wersją F5F-3, więc troszeczkę inną i model od strony graficznej jak i dokładności na pewno będzie ekstra. Bardzo mnie cieszy, że jednak nie idzie pan w kierunku tak mocnej detalizacji jak Marcin.

--

 
27-09-22 19:31  Odp: [P]Hellcat
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mad_vins a może wersja GANET? Też są piękne malowania trójbarwne... A temat pod tym względem dziewiczy.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-09-22 20:23  Odp: [P]Hellcat
L_Sz_Misiek   

Ile osób mających w szufladzie Spitfire lub 109 nie kupiło kolejnej wycinanki tylko ze względu na to, że spodobało się malowanie. Tak więc wydać Hellcata w brytyjskim malowaniu z pasami inwazyjnymi i chętnych nie braknie...pomijam czy do sklejenia czy na półkę ;)

--
Praca wykonana szybko, to praca wykonana dobrze za pierwszym razem.

 
27-09-22 21:21  Odp: [P]Hellcat
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Marcina model tani model nie będzie i skierowany dla wyjadaczy. Twój zapewne prostszy i tańszy, a co za tym idzie wiecej modelarzy będzie na niego stać jak i wiecej modelarzy sklei ten model.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
27-09-22 21:52  Odp: [P]Hellcat
eustachy87   

Chętnie zakupię jeśli będzie w ciekawym malowaniu i poziom detalizacji będzie rozsądny (czyt. dla średnio zaawansowanych, a nie dla wyjadaczy). Kupię choćby do szuflady, do oglądania. Modele Pana Dworzeckiego na obecnym poziomie to dla mnie liga kosmiczna. Chciałbym coś prostszego. GPM natomiast nie popisał się z drukiem (czytałem na forum że mają jakąś erratę wypuścić czy jakoś tak, he he, ciekawe, że niby roześlą pocztą czy co?).
Więc luka do wypełnienia jest. Życzę powodzenia przy projekcie i dobrej sprzedaży.
Pozdrawiam.

 
28-09-22 22:00  Odp: [P]Hellcat
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

No i bardzo dobrze, ja tam chętnie skleję jeszcze jednego. Albo dwa.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024