FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-03-08 20:50  [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Niedawno na forum był link z prośbą o modele dla modelarzy z Rudy Śląskiej. Odezwało się do mnie 3 sympatyków sklejania z modelami dla młodzieży. Chciałem im podziękować za zainteresowanie. Są to JAŃCIO i pan o nazwisku MAŁEK - wielkie dzięki.
Postaram się w tym poście przedstawiać zdjęcia modeli moich podopiecznych i relacje z pracy nad modelami. Na początek chciałem zamieścić zdjęcia modelu BA - 64 jednego z chłopaków, który zajął II miejsce na konkursie w SKAWINIE 2007 oraz otrzymał puchar Dowódcy 2 Korpusu Zmechnizowanego

Post zmieniony (23-11-20 09:14)

 
07-03-08 00:54  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
greg   

Fajnie sklejony model, pomimo braku w paru miejscach retuszu. Widać że młody modelarz stara się i skleja z pasją, czego dowodem jest zdobyty puchar. Tofiki, gratujacje dla autora sklejonego modelu oraz pozostałych podopiecznych! Ps. Swoją drogą zastanawia mnie fakt iż na 168 odsłon nikt nie wyraził swej opini! Koledzy modelarze, gdzie jesteście? Czyż na tym forum faktycznie najlepiej sprzedaje się ostra wymiana zdań? Młodzi następcy potrzebują być docenieni przez nas! Więc dajmy Im to! Pozdrawiam i życzę dalszych modelarskich sukcesów!

 
07-03-08 06:48  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

najbardziej cieszy model który jest skończony przez "małego modelarza" - a postęp czy jakieś sukcesy same przyjdą, ale przecież nie są najistotniejsz - grunt to "czuć tego bakcyla" :D
modelik wymaga jeszcze "lekkiego szlifu" ;-) ale ja w młodym wieku tak nie potrafiłem sklejać, robiłem gorzej....
własnie - jak "stary" to zawodnik?

pozdrawiam i życzę jak najdłuższej pracy!!!!

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
07-03-08 10:57  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Tofik pomysł bardzo dobry, warto by tęż zapytać twórce modelu czy nie chciał by pozować do zdjęcia ze swym dziełem. Myślę, ze pewnie by się z tego ucieszył. Druga sprawa to lepsze oświetlenie tak byś mógł robić zdjęcia bez lampy. Modele będą się lepiej prezentować.
Gratulacje dla pierwszego z podopiecznych.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
07-03-08 15:37  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Gdy tylko dorwe sie do aparatu zrobie więcej fotek i wstawie. Ciesze się z zainteresowania moim tematem.

 
21-03-08 23:12  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Dostałem aparat w łapy i popstrykałem kilka fotek z modelarni i modeli

Jak znowu dostane aparat porobie fotki reszty modeli .

Post zmieniony (23-11-20 09:16)

 
26-03-08 21:35  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Oto nowe modele kolejnych naszych modelarzy. Są to modele ojca i syna.



Post zmieniony (23-11-20 09:13)

 
29-03-08 18:13  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Kurcze no powiem tyle że bardzo ładnie kleją:) Widać że starają się. Toffiki życz im wytrwałości:)

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
12-05-08 19:55  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Prace nad modelami postępują i są tego efekty chłopcy dobrze wypadli na konkursie w Żywcu z czego się bardzo cieszą:


W najbliższym czasie przedstawie wyniki młodego narybku z naszego rodzimego konkursu na Halembie

Post zmieniony (23-11-20 09:16)

 
08-10-08 21:53  Odp: [Galeria] Modele z modelarni w Rudzie Śląskiej SP 21
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Długo nie odświeżałem tego tematu więc czas na kilka fotek z naszego wypadu na wytawe do Porąbki 2008:

Post zmieniony (23-11-20 09:14)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024