FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-07-20 16:09  [G] Niemieckie ciężkie działo piechoty Sig-33. Answer 7/2003r.
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam.
Świeżo ukończony model niemieckiej armaty. Model w mojej ocenie niezbyt dobrze spasowany.. Jest sklejalny ale wymaga trochę kombinacji i dużo cierpliwości. Kilka części pominąłem bo nie bardzo wiedziałem jak mają być sklejone. Mimo wszystko model dość ciekawy, nietypowy i fajnie wyglądający na półce. Pozdrawiam.



--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
30-07-20 08:26  Odp: [G] Niemieckie ciężkie działo piechoty Sig-33. Answer 7/2003r.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Dobra robota, a nawet bardzo dobra, zważywszy na jakość opracowania. Od lat kusi mnie żeby go pociąć, ale jak już gołym okiem widać, że coś nie będzie pasowało to się odechciewa... Może ktoś kiedyś jeszcze wyda to działo w bardziej sklejalnej formie.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
30-07-20 08:32  Odp: [G] Niemieckie ciężkie działo piechoty Sig-33. Answer 7/2003r.
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Fajne. Miałem ochotę je skleić zaraz po Bisonie, jako "przyczepka" do niego.
Tylko "zatyczka" lufy powinna być w drugą stronę ;)

--

Post zmieniony (30-07-20 08:33)

 
05-08-20 21:55  Odp: [G] Niemieckie ciężkie działo piechoty Sig-33. Answer 7/2003r.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Ciekawy temat i ładne wykonanie. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024