FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
18-04-20 11:41  RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Drogi Satrapo. Panowie Moderatorzy.

Jak w temacie. Czy w ogóle jest sens sobie tym działem zawracać głowę i kombinować, jak przywrócić zdjęcia. Czy można spuścić na to zasłonę milczenia i spisać na straty?

Ja jakiś tam alternatywny pomysł mam. Czy wypali? Czas pokażę. Ale nie chciał bym tego robić jałowo, by później się okazało, że i tak mój wysiłek poszedł jak krew w piach.

Działać? Czy nie działać? Oto jest pytanie...


A więc...?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
18-04-20 21:17  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Hmm... Może dajmy jeszcze jakiś czas przed ostatecznym skasowaniem akcji.
Takie odliczanie, powiedzmy dwa tygodnie.
Gdzieś jeszcze mam kilka starych zdjęć...

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
19-04-20 20:58  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

piotter mi nie chodzi o końcowe odliczanie dla tego działu.
Tam po prostu i nasz ukochany Satrapa, Modowie jak i pies z kulawa nogą nie zaglądają...
Ten dział kiedyś zniknie. I pewnie wszystko co się w nim wydarzy też. Wykonałem pewne testy, i... lipa.
Jak mam jałowo marnować czas na przywracanie starych galerii... to ja wole nic nie robić i posłuchać sobie muzyki ;-P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
20-04-20 09:27  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Chopin - Polemizowałbym:-) Jeśli uzupełniłeś galerie, to zgłoś się do moda, choćby do mnie - pomogę:-)
CIDER tak zrobił i przywróciłem mu dwie relacje, więc nie widzę problemu:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
20-04-20 22:42  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

StuG a jak już dopełniłem wszelkich formalności...? ...i nic ;-P Zero reakcji ;-D

Tak jak wspomniałem, na razie to eksperyment. Jeżeli wypali to zabiorę się za pozostałe swoje wątki, które można jeszcze uratować.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
21-04-20 15:43  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Zacząłem przywracać poprawione relacje/galerie z Rupieciarni:-)
Niedługo wszystko wróci do normy:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
21-04-20 15:48  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli mogę powoli przywracać do życia, tą metodą, pozostałe trupy z szafy? ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
21-04-20 16:03  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Jak najbardziej.
Wyciągnąłem kilkanaście galerii i relacji, głównie kolegi Szada, ale i innych, które mi się rzuciły w oczy:-)
Wpisujcie nadal w tamtym miejscu listę poprawionych wątków, będę w miarę możliwości przywracał je do działu głównego.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
21-04-20 17:25  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

To ja Wam już teraz podziękuję za poświęcony czas i wysiłek!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
22-04-20 12:24  Odp: RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii, relacji: to jeszcze działa?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

MARIUSZ to teraz, to JA dziękuję WAM, że będzie się chciało na te MOJE trupy poświęcać czas ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024