FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-20 21:49  [R/G] KFIR Model Hobby 25/95 czyli starych modeli koszmar :-)
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

I jeszcze jeden.
KFIR z wydawnictwa Hobby Model rocznik 1995, autor M.Grabowski. Ktoś na FB przy okazji mojej relacji napisał, że model ma tyle błędów, co części. I trudno się z tym nie zgodzić. Do tego ja kleiłem reprint, czyli słaby druk, klej rozpuszczający farbę i cienki papier.
Jednak dało się ten samolot skleić, a dzięki ciekawemu malowaniu i bardzo ładnej sylwetce nieźle się gotowy prezentuje.
Myślę, że może jeszcze kiedyś ten model skleję, ale już z normalnego wydania i postaram się tutaj uniknąć popełnionych błędów.

Budowa modelu:


















I gotowy myśliwiec:






Pozdrawiam
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
28-03-20 00:07  Odp: [R/G] KFIR Model Hobby 25/95 czyli starych modeli koszmar :-)
Tomek 

 - 2

Piękny samolot, grafika i projekt na miarę dawnej epoki modelarstwa. Gratulacje!

 
28-03-20 08:04  Odp: [R/G] KFIR Model Hobby 25/95 czyli starych modeli koszmar :-)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję i ciekawego wg mnie kolorystycznie modelu i jakości wykonania.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
28-03-20 12:23  Odp: [R/G] KFIR Model Hobby 25/95 czyli starych modeli koszmar :-)
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

I to jest prawdziwy kolejny model odpoczynkowy - gratuluję pomysłu i wykonania.
Niezła zabawa. Wydania kompletnie nie znałem.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
29-03-20 14:05  Odp: [R/G] KFIR Model Hobby 25/95 czyli starych modeli koszmar :-)
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

Model bardzo fajnie sklejony. Trochę szkoda, że od wydania modelu w 1995roku nikt nie pokusił się o nowsze opracowanie. Minęło 25lat i kicha. Kilka lat temu pojawiła się alternatyw a postaci modelu zaprojektowanego przez Yoav Hazmi'na w kilku wersjach i wariantach malowani. No ale na bezrybiu i rak ryba :)

A co do jakości to nie odbiega ona zabytkowo od innych ówcześnie wydawanych modeli, np. F16 z Kartowego Arsenału z 1994r. - też wyrób samlotopodobny

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024