FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-12-19 11:17  [G]Bestmann, Kartonowa Kolekcja - czyli nie każdy może być jak Ceva
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Witajcie, jestem tu nowy, nie dawno się zarejestrowałem i żeby zaznaczyć swoją obecność postanowiłem wstawić model jak w tytule. Ceve wywołałem celowo bo to Mistrz a moje wykonanie takie se. Na temat modelu i wydania Ceva napisał wszystko pod czym podpisuję się obiema rękoma.
Link do galerii
http://www.kartonowki.pl/modele-galeria/model/5672,bestmann












Post zmieniony (23-12-19 08:21)

 
22-12-19 11:34  Odp: Bestmann, Kartonowa Kolekcja - czyli nie każdy może być jak Ceva
Jarpen   

Skromniś z Ciebie.Modelik całkiem fajny,tylko ramy kabiny trochę odstają z prawej strony kadłuba ale to szczegół.

 
22-12-19 11:58  Odp: Bestmann, Kartonowa Kolekcja - czyli nie każdy może być jak Ceva
lubię placki   

Bardzo ładny model , podoba mi się . Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych projektach.

--
modele to moja pasja.

 
22-12-19 12:19  Odp: Bestmann, Kartonowa Kolekcja - czyli nie każdy może być jak Ceva
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

http://www.kartonowki.pl/modele-galeria/model/5672,bestmann
Wstawianie zdjęć - zobacz w dziale Testy-Pytania-Uwagi
Model ładny !

 
22-12-19 12:53  Odp: Bestmann, Kartonowa Kolekcja - czyli nie każdy może być jak Ceva
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Przypuszczam, że na żywo twój model prezentuje się całkiem przyzwoicie, bo na zdjęciach trochę rzuca się w oczy odrobinkę nietrafiony kolorystycznie retusz.

Zdjęcia na forum wstaw korzystając z zewnętrznego serwisu hostującego np. https://postimages.org/pl/

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
22-12-19 19:03  Odp: Bestmann, Kartonowa Kolekcja - czyli nie każdy może być jak Ceva
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wyszedł fajnie! Wygląda niepozorne ale robi wrażenie. Wbrew pozorom może być trudny. Grafika piękna. Retusz lekko kuleje, ale trudno jest tak mieszać farby aby idealnie dobrać kolor.

Z każdym nowym modelem, polepszysz swój warsztat, więc nie jest powiedziane, że nie przeskoczysz mistrza. Tylko pamiętaj, aby na tym etapie nie próbować kleić jedną ręką, jedynie na węch czy z rękoma związanymi za plecami! Bo Ceva prawdopodobnie już podejmuje kroki w tej kwestii, bowiem chyba w standardzie osiągnął wszystko?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024