FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-03-20 20:10  [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

I się zaczęło! Oprócz Czerwonego Barona moja połowica przytargała jeszcze Me- 163 . OCZYWIŚCIE dla tego że czerwony . Tak więc prawem serii poszło pod nożyk i to . Z nim było trochę problemów bo to obłości w trzy d. a i ja już nie ten sam . A mając na względzie że to dla żonki to i jakoś stresu też nie było .

Oto kolejny On .







Relaks , relaks i zdrowie psychiczne .

Pozdrawiam .

--

 
26-03-20 08:36  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Dla mnie perfekcja.
Czy korzystałeś z laserowych wręg ? Podobno są za małe.
Jakieś wskazówki dotyczące sklejania.

 
26-03-20 08:53  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Takie małe śmigło napędza taki duuuży samolot?
Tak jako dziecko kiedyś spytałem tatę :-)))
Widzę, że większość okazów całe w czerwieni. Fajna seria modeli!

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
26-03-20 09:13  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Witaj Jancio Model wygląda dobrze a nawet bardzo dobrze. Rozumiem że dorobisz jeszcze ciągnik. Ja co jakiś czas wyciągam go i przeglądam i myślę sobie że to będzie następny ale jakoś tak wychodzi że coś innego tnę. W związku z tym i ja przyłączę się do poprzedników abyś jak najobszerniej opisał budową. Właśnie czy stosowałeś wręgi laserowe jak to z nimi bo nie mam wielkiego doświadczenia z Orlikiem ale przy budowie Kamova A7 przez za małe wręgi wyłożyłem projekt i odłożyłem go na czas jakiś. Powiedz co tam przysporzyło Tobie problemów. A kabinkę użyłeś gotowa? I w ogóle czym więcej szczegółów tym lepiej.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
26-03-20 09:29  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Wszystkie te modele Jańcia, których wysyp obserwujemy na forum, widziałem na żywo, a Kometa to nawet w fazie produkcji.
Wszystkie są małe, ładne i czerwone... no może Fokker trochę inny:-)
Cieszę się, że w końcu zdecydowałeś się na galerie, chociaż musiałem nieco posprzątać te wątki, bo bajzel zrobiłeś jakich mało:-)
Ale z szacunku do starego dziada, trzeba było pomóc:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-03-20 16:17  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Kurt , nie używałem laserek choćby z tego względu że było tego mało tak więc nie miałem problemów z wymiarami .
Tomku , widzi co potrafi niemiecka technika a zapylało to 850 km/ h ;-)) Wózka robić nie będę bo to i kolor nie ten a i żonce na tym nie zależy . Mogę oddać . Co do budowy to mimo skomplikowanych kształtów dało się go poskładać zgodnie z instrukcją i odrobiną wprawy .Kabinkę kupiłem a co do szczegółów to myślę że im ich więcej tym więcej zabawy i radości .
Grzesiu , co ja stary dziad bym zrobił bez Ciebie . DZIĘKUJĘ !

Pozdrawiam

Post zmieniony (26-03-20 16:19)

 
26-03-20 19:23  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Jańcio, Łobuzie Ty żyjesz ;P Kwarantannuj się i klej ku naszej uciesze ;P Ja nie mogę wyjść z ogniwek, a wszystko przez Stuga. Będzie musiał oddać głos na mój czołg jak dożyjemy konkursów ;) Ładny Komet.. sam go wiozłem razem z Jańciem przed pocięciem :D

--

Post zmieniony (26-03-20 19:25)

 
26-03-20 21:49  Odp: [Galeria] Me-163 B-0 Komet - Orlik
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Rewelacyjne wykonanie, dla mnie nieosiągalny poziom.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024