FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
28-08-17 00:52  [Galeria ] Rolls Royce - Falkon lll
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

Witam Szanownych kolegów .


Przez ostatnie parę miesięcy zajęty byłem budowaniem tego silnika . W czasie budowy wydawało mi się że idzie mi całkiem nieźle do momentu gdy zacząłem robić zdjęcia .Moje starcze oczy nieźle mnie wprowadziły w błąd . No cóż , fotografem dobrym nie jestem ale i tak zobaczyłem jak to paskudnie wygląda . A tak poza tym może ktoś zgadnie jaki to miał być silnik i do czego . Jestem ciekaw . Wykluczam oczywiście te osoby z którymi rozmawiałem na ten temat . Niech to więc ma już za sobą , zalecane oglądanie bez powiększenia .





















Pozdrawiam .


Jańcio


HEY HEY !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzupełnienie poawaryjne .











HEY !

Post zmieniony (20-04-19 20:44)

 
28-08-17 01:00  Odp: Jednostka napędowa V-12
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ja wiem, co to jest, acz widzę to po raz pierwszy:-)
Tyle o tym było gadki, a teraz, gdy wstawiłeś fotki trudno coś powiedzieć, bo mi dech zaparło.
Powiem Ci dziadek, że chciałbym mieć takie sprawne palce w Twoim wieku:-)
Genialne!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
28-08-17 03:12  Odp: Jednostka napędowa V-12
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

I kręgosłup, i wzrok, i układ nerwowy. Ja mam czasem problem jak muszę guzik poprzyszywać, albo cokolwiek manualnie dłużej ze skupieniem precyzyjnego porobić. Myślałem, że on może w końcu miłość płci przeciwnej znalazł pod choinkę chyba, pamiętam ;-) -że takie https://pl.wikipedia.org/wiki/Przepływ_(psychologia)
...flow .
Ale jest jeszcze opcja, że to leki? ;-)
- Na przykład Moklar/Moklobdemid, o którym informację, że wywołuje ten stan znalazłem nawet niedawno na forum hyperreal (niezawodne, acz nie mam tam czego szukać - nie interesuje mnie). Z tym, że to u młodych raczej, jak piszą, chyba podobnie jak z ssri, gdy jeszcze łatwiejsza jest neurogeneza.
Natomiast u starszych - skłonności samobójcze podobno może powodować tenże. A nawet spotkałem informację, że jest wycofywany (?) - też nie sprawdzam dalej. Mój Panther G od Halińskiego - 2004/2005, prawdopodobnie pod wpływem tej substancji; brałem przez dwa miesiące chyba, nie dłużej, może krócej, a model budowałem przez czternaście (z przerwą latem) - bez dostępu do internetu, mając parę zdjęć w Technice Wojskowej i książce autorów: Jędrzejewskiego i Lalaka - i wystarczały mi do wyobraźni.

Marność, że Wikipedii mi forum nie daje podlinkować.

Post zmieniony (28-08-17 03:50)

 
28-08-17 08:25  Odp: Jednostka napędowa V-12
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

To nie jest prawdziwy silnik !
Ten stojak pod prawdziwym by się zawalił.
Jańcio przyznaj się skąd go wziąłeś, taki silnik to produkują we fabrykach, a nie ludzie ręcami.
Ludzie tak nie mają !
On jest łot samolota.

 
28-08-17 08:38  Odp: Jednostka napędowa V-12
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Rolls-Royce_Falcon.jpg
Czyżby to ten Rollsik?

Cokolwiek by to nie było jest to dobre.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
28-08-17 09:11  Odp: Jednostka napędowa V-12
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


 - 7

Guciu , on Ci to . A teraz jeszcze gdzie by to można wsadzić i będziemy już mieli komplet .Pozostałym kolegom dziękuję i cieszę się że się jednak chociaż trochę podobało .Z takimi modelami mam ten problem że dopiero po skończeniu widzę co skopałem i co mógłbym zrobić lepiej .

.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam .


Jańcio


HEY HEY !


----

,, Nic z bliska nie wygląda tak dobrze jak wyglądało z daleka "

 
28-08-17 09:25  Odp: Jednostka napędowa V-12
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Gały mi wywaliły z orbity jak to CUDO zobaczyłem !!! ZARĄBISTY !!!

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
28-08-17 11:01  Odp: Jednostka napędowa V-12
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Pewnie tam tloki sie ruszaja w srodku... Slow mi braklo. Jancio znowu cuda czyni ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-08-17 11:34  Odp: Jednostka napędowa V-12
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bristol F.2 Fighter

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
28-08-17 11:41  Odp: Jednostka napędowa V-12
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...ewentualnie Royal Aircraft Factory F.E.2, żeby nie schować za nazbyt tego cuda. Stawiam jednak na lokalny patriotyzm, i Jańcio zmajstruje coś co było używane u nas, czyli Bristol F.2 Fighter.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024