FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-10-19 09:01  Prośba o pomoc w odblokowaniu pełnych zawartości plików z modelami wyd.Gremir Models i możliwość ich wydrukowania
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam

Po przeinstalowaniu systemu z powodu awarii dysku, straciłem możliwość wydruku zakupionych modeli z w/w wydawnictwa, które zakończyło działalność w tym roku. Potrzebny jest plik generowany przez sprzedawcę, aby odblokować pełną zawartość pliku z modelem oraz możliwość drukowania. Czy ktoś może ma kontakt do p. Mirosława Króla, który się tym zajmował do tej pory? Adres mailowy sklepu nadal działa (wiadomości z prośbą o aktywację pliku nie zostały odrzucone) jednak brak jest odpowiedzi. Czy mógłbym liczyć na pomoc p. Łukasza Fuczka? (większość modeli, które zakupiłem jest jego autorstwa)

Mam ciągle nadzieję, że nie oznacza to, iż utraciłem bezpowrotnie dostęp do legalnie zakupionych przeze mnie modeli.

--

Post zmieniony (31-10-19 19:43)

 
31-10-19 09:48  Odp: Co dalej ze wsparciem zakupionych modeli z Gremir models? Prośba o pomoc.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zmień tytuł tematu na "Prośba o pomoc w odblokowaniu pełnych zawartości plików z modelami wyd.Gremir Models i możliwość ich wydrukowania", bo w sumie w jakim to jest języku "Co dalej ze wsparciem zakupionych modeli... ? ".
Zmieniając tytuł być może szybciej uzyskasz pomoc.

 
01-11-19 20:29  Odp: Prośba o pomoc w odblokowaniu pełnych zawartości plików z modelami wyd.Gremir Models i możliwość ich wydrukowania
Mirek 



 - 2

Roman,
Wyslalem Ci wiadomosc na Twoj adres w profilu.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
01-11-19 23:23  Odp: Prośba o pomoc w odblokowaniu pełnych zawartości plików z modelami wyd.Gremir Models i możliwość ich wydrukowania
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Mirku
Serdeczne dzięki za odzew, wiadomości poszły na wskazany przez Ciebie adres

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 
02-11-19 11:09  Odp: Prośba o pomoc w odblokowaniu pełnych zawartości plików z modelami wyd.Gremir Models i możliwość ich wydrukowania
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Mirku
Serdecznie Ci dziękuję za tak szybki odzew i odblokowanie modeli.

--
Pozdrawiam:
Paolo vanKossi
______________________________________________________________

Jestem tylko zwykłym sklejaczem i czerpię z tego kupę frajdy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024