FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
02-02-20 21:02  [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Witajcie,



Udało mi się skończyć na dniach kolejny model (a raczej kilka modeli, zdjęcie użytych wycinanek + figurki na końcu galerii) z wydawnictwa HMV, skala 1:250.
Na początku klejenia miało to być mały wycinek nabrzeża portowego z tytułową małą stocznią, gdzieś tam po drodze coś się w głowie jednak poprzestawiało i skończyło się na kwadracie 60x60cm. Nie powiem, zabawy podczas klejenia było co nie miara, gorąco polecam zabieranie się za te portowe tematy, satysfakcja po ukończeniu będzie gwarantowana.I ładne to, opracowanie na wysokim poziomie, nie zdarzyło mi się żebym musiał mocno ingerować w wycinankę w celu eliminacji błędów projektantów.
Zainteresowanych odsyłam na sąsiednie forum, gdzie prowadzona była relacja:
https://papermodels.pl/thread-10076.html
Wybaczcie ilość zdjęć i tak 2/3 wywaliłem ale dzieje się tam trochę, żal było coś ominąć.






















































































































Użyte wycinanki:



figurki:

 
02-02-20 21:28  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Ja pierniczę!!!
Chciałbym, żeby mi się tak w głowie przestawiało :))
Jeszcze długo będę ten porcik oglądał...

Świetne wyczucie w doborze fotek w tle - robią super klimat.




yogi, ale jedną rzecz zawaliłeś... Niepotrzebnie wywaliłeś te 2/3 fotek ;-)
Pzdr,

--

Post zmieniony (02-02-20 22:08)

 
02-02-20 21:40  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
REMIK   

Rewelacja! Niby zlepek kilku wycinanek ale dzięki Tobie wygląda to wszystko niezwykle realistycznie. Gratuluję pomysłu, determinacji i wykonania. Woda wygląda niesamowicie!

 
02-02-20 23:00  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Rewelacja. Ta diorama wręcz tętni życiem, brakuje tylko dźwięku. No i ta woda... Mistrzostwo.
Gratulacje w pełni zasłużone.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
02-02-20 23:07  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
greg   

Brak słów aby opisać zachwyt nad Twoim dziełem, bo to jest niewątpliwie Dzieło !
Jaki ogrom włożonej pracy i serca.
Pełen szacun za osiągnięty całokształt.
Jak/z czego zrobiłeś tak realistycznie wygladającą "wodę" ?
No normalnie miazga !
Ile "to" wszystko zajęło Ci czasu ?
Pozdrawiam

 
02-02-20 23:09  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

WSPANIAŁA DIORAMA !!!
PS - "werftu" to ja nie widzę, raczej jest to "hafen" :-)

 
02-02-20 23:20  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Powiedzieć, że to wspaniała diorama, to nic nie powiedzieć:-)
To jest genialne!:-)
Tyle życia, tyle szczegółów, smaczków, a wszystko tak mikroskopijne:-)
Szczęka i laczki odpadły z odpowiadających im miejsc i walają się po podłodze:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
03-02-20 00:34  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zdrowaś Mario...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
03-02-20 00:44  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Wygląda to genialnie, jestem pełen podziwu i gratuluję! Ogromny wkład pracy.
Świeny pomysł również z użyciem zdjęć B&W z epoki jako tło.
Woda... wyrywa z butów.
Jednak jedna mała szpileczka - niektóre postacie wyglądają nieco zbyt współcześnie. Ale domyślam się, że jesteś bardziej modelarzem niż fachowcem od mody z lat 30. XX wieku ;-)

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
03-02-20 06:36  Odp: [G] „Kleine Werft” czyli zbudowałem małą stocznię, HMV, 1:250
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Woooow, Kupa dobrej roboty, szanowny kolego. Dioramka - miodzio, ale dla mnie najważniejsze, że jest pociąg! Mam nadzieje, że gdzieś, kiedyś na żywca ją zobaczę.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024