FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-10-18 21:02  [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rupieciarnia nie będzie istnieć w nieskończoność, to zrozumiałe. Bo i po co? Pytanie, które sobie zadaję, jest takie - kiedy skasować zawartość tego bolesnego działu? Z jednej strony, myślę, niech sobie będzie i niech ludzie mają czas na poprawki. Z drugiej strony, czuję, że trzeba ustalić jakiś termin - dla zasady, dla motywacji leniuchów itd ;>

Do końca 2019?

Jestem ciekaw Waszych opinii.

pozdr,
k

 
20-10-18 21:23  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Brzmi sensownie.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
20-10-18 21:26  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Strasznie się nasz satrapa uaktywnił po miesiącach niebytu. Wszędzie go pełno. Skoro tak to proponuje termin ostateczny: 1 stycznia 2019 r. Sam nie jestem bez winy, poprawię swoje tematy.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
20-10-18 21:31  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
sławomir kromer 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 19


 - 2

Witam
Moje rerlacje można usunąć
- nie będe wstawiał jeszcze raz fotek a relacja bez fotek to nie relacja
-szkoda że tak wyszło z fotkami
pozdrawiam wszystkich
Sławek

 
21-10-18 07:33  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

- może faktycznie usunąć wątki których autorem jest user nie logujący się już od ponad roku czy 2 lat.
- na reszte watkó dac czas do poprawy faktycznie do konca 2019 roku iusuwać te których autor nie logowal się w 2019
- pozostale watki z rupieciarni nadal dac czas na uporzadkowanie do konca 2020

taki dzial jak rupieciarnia moim zdaniem jest potrzebny na stale ale potrzeba cyklicznie go sprzatac.

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
21-10-18 08:18  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Moje relacje z rupieciarni mozna usunąć. Nie mam kopii fotek by je ponownie wstawic. Podsumuję wszystko w galeriach końcowych w osobnych wątkach.

Co do terminu to jestem rowniez za tym aby usunac stare watki ktorych autorzy od dawna nie loguja sie na forum, a pozniej dac czas pozostalym na uzupelnienie na przyklad do konca 2019.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
21-10-18 08:24  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Popieram Varrana.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-10-18 10:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@ sławomir kromer
> Moje rerlacje można usunąć
@ Raziel_3
> Moje relacje z rupieciarni mozna usunąć

Jeśli chcecie mieć usunięte relacje wcześniej niż wszyscy, to zmieńcie tematy na [KOSZ]. Prosiłem o to kilkakrotnie, nie ma sensu zgłaszać tego inaczej.

@ Varran

> - może faktycznie usunąć wątki których autorem jest user nie logujący się już od ponad roku czy 2 lat.

Nie mam możliwości sprawdzenia kto kiedy był zalogowany. Mam możliwość sprawdzenia kto kiedy coś pisał, ale widząc reakcję na moje apele (a raczej jej brak) znakomitej większości czynnych użytkowników, którzy mają coś do poprawienia - nie wierzę w takie rozwiązania.

Mechanizm, który mogę wykorzystać przy filtrowaniu wątków do usunięcia to np. data ich założenia. To mogę wykorzystać, choć też osobiście nie jestem do tego przekonany ;>

A propos rozwiązań opartych na weryfikacji czasowej i również ilościowej, to prawdopodobnie uruchomię skrypt, który automatycznie będzie sprawdzał zasoby użytkownika [G], [R] i [R/G] podczas wpisywania postów i np na Giełdzie nie będą mogli nic wpisać użytkownicy bez dorobku i ... z dorobkiem jedynie w Rupieciarni. Giełda pójdzie na początek ;>

pozdr,
k

 
21-10-18 10:50  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Akcja sprzątania Forum trwa już czas jakiś więc jeśli ktoś przynajmniej zagląda, to na pewno wie. Skoro nic nie zrobił, znaczy nie zależy jemu.
Moim zdaniem jak zaczniemy ustalać jakieś "okresy przejściowe" to Konradus będzie przez najbliższe trzy (co najmniej) lata dłubał, sprawdzał, prosił i pytał.
Jak napisał Prezes - 1 stycznia 2019 i chwatit.

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
21-10-18 11:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia - wykasowanie treści. Sonda.
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

vwsmok napisał:

> Jak napisał Prezes - 1 stycznia 2019 i chwatit.

Smoku, to chyba za wcześnie :> Rupieciarnia cały czas jest zapełniana i ten proces jeszcze potrwa, optymistycznie patrząc na to, jeszcze na pewno kilka miesięcy. Gdybym zaraz skasował Rupieciarnię, to musiałbym zakładać ją niedługo na nowo ;P

pozdr,
k

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024