FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
14-12-02 10:33  [Nowość] jest mig-29 z MM
piosza       

właśnie kupiłem fajnie że jest - dla mnie istotne że w polskich barwach ( Haliński miał by Sowiecki ) jakość chyba jak z MM czyli raczej nie I liga ale zobaczymy ostatecznie jak skleimy - ale wiecie co mam już chyba 10 model z założeniem że go zrobię a jeszcze nie skończyłem Kate ... sprzed pół roku - mam dopiero 30 % i tak jest zawsze ...

 
14-12-02 11:15  Re: jest mig-29 z MM
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

mozesz umiescic skan okladki?

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
14-12-02 11:34  Re: jest mig-29 z MM
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Również kupiłem. cena 8,50,-. N pierwszy rzut oka to jest komputerowe wznowienie poprzedniego Miga w innym malowaniu ale też bez wnęk podwozia.

aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
14-12-02 11:50  Re: jest mig-29 z MM
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

okladka ladnie sie prezentuje

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
14-12-02 12:04  Re: jest mig-29 z MM
piosza       

Ja niestety nie mam skanera ale Pan Awiator mnie jak widzę wyręczył za co mu dziękuję !!

 
14-12-02 12:25  Re: jest mig-29 z MM
radoslawus       

Cześć. Mam sklejonego Miga (dawniejsze wydanie MM). Muszę powiedzieć, że jest on dosyc ciekawy. Jednak proponuję zwrócić uwagę na model samolotu SU-27. Jest większy od Miga i na lince pod sufitem lepiej się prezentuje. Jeszcze stosując odpowiednie oświetlenie można uzyskać naprawdę świetne efekty. Pozdrawiam.

 
14-12-02 13:43  Re: jest mig-29 z MM
Drewal   

Dla mnie kicha, bo kto jeszcze robi modele bez wnek. Taka wersja powinna byc opcja, a nie podstawa modelu. Niestety nie kupie tego modelu, choc samolot jest jednym z moich ulubionych, czekam na inne wydanie.

 
14-12-02 14:19  Re: jest mig-29 z MM
piosza       

Wiesz co to okropne ale masz rację ... MM się znów cofnął w rozwoju ...
Osobiście czekałem na Halińskiego - pewno miałby i wnęki i działający radar pokładowy choć jak wiem byłby ruski ...

 
14-12-02 14:31  Re: jest mig-29 z MM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kupilem przed chwila.
Wyraze to tak "MISTEWICZ, WRÓĆ!!!"

;-)

K.

 
14-12-02 14:44  Re: jest mig-29 z MM
AWOT       

Również miałem dziś w rękach MM z MiG’iem 29. Miałem w rękach i czym prędzej odłożyłem po zapoznaniu się z zawartością.
Łudziłem się, ze będzie to model w opracowaniu Pana Mistewicza lecz zawiodłem się i srodze rozczarowałem.
Odnoszę wrażenie a nawet jestem pewien, że redakcja MM ma nas modelarzy w głębokim poważaniu i uważa nas za idiotów.
W zapowiedzi było, że będzie to nowe, komputerowe opracowanie a tym czasem mamy do czynienia z przerysowanym na komputerze starym opracowaniem. Niby cienka kreska ładniejsze barwy ale co z tego skoro zawiera te same błędy co pierwsza edycja. O braku luków podwozia i prostocie kabiny już nie wspominam. Cena 8.50 to nimby nie dużo ale wolę poczekać teraz już ze spokojnym sumieniem na model od Hala, mimo iż to również będzie stary model w nowych barwach. Wolę dać za model od Hala 3 a nawet 4 razy więcej niż za MM ale będę miał pewność co do jakości.
Teraz jestem już pewien, że MM jest w stanie agonii, lecz ciągle sztucznie podtrzymywany przy życiu przez państwowe dotacje. Moje sądy opieram również na własnych doświadczeniach przy próbie wydania na łamach MM mojego opracowania P-61, który ukazał się ostatecznie w MKF.
Kończąc stwierdzam, że MM to Qpa z loczkiem li zamiast propagować modelarstwo kartonowe dzięki niskim cenom i dobrym modelom, odstrasza ludzi wciskając im knoty zapakowane w kolorowy papierek.
AWOT

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024