FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
02-04-18 19:33  [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
Mat.82 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Witam wszystkich. Chciałem ściągnąć ogniwka do t-34 ze strony "FK", ale po kliknięciu w odnośnik pojawia mi się ekran z informacją, że strona nie istnieje.Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w zdobyciu tych gąsienic, to byłbym bardzo wdzięczny. Ps. Przepraszam, jeśli taki temat już gdzieś się pojawił, ale nie znalazłem.

--
Dum spiro, spero

 
02-04-18 20:54  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Pojedyncze ogniwka są do ściągnięcia tylko musisz wejść w fanatyk kartonu i wybrać z listy modele fanatyka kartonu i jak wejdziesz w to powinna być lista i na pewno znajdziesz pojedyncze ogniwa do teciaka

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 
02-04-18 21:20  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
andre   

Sprawdziłem stronę Fanatyka Kartonu i faktycznie nie można pobrać .Wyświetla się tylko że strona jest już niedostępna.Prawdopodobnie wygasła ważność.Z ciekawości też sprawdziłem czy można pobrać inne modele i też są już niedostępne.Wyskakuje przy każdej próbie :

Musisz się zwrócić na e mail do autora o w/w gąsienice.
Przy okazji zapytam się czy można odtworzyć wszystkie dodatki i modele z FK na stronie forum do pobrania jeżeli by ktoś potrzebował.

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
02-04-18 21:21  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
Mat.82 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Tak właśnie robię i pokazuje mi się strona z informacją, że witryna jest nieosiągalna... Czy ktoś jeszcze tak ma, czy tylko ja?

-- O to właśnie mi chodziło... Dziękuję za odpowiedż i poradę, zwrócę się do autora.
Pozdrawiam!

Post zmieniony (02-04-18 21:24)

 
02-04-18 21:53  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
lubię placki   

Cześć kolego. Próbowałem ściągnąć z tej strony wnęki i kołpak do Raiden ale u mnie też nie działa.Pozdrawiam serdecznie Jacek.☺

--
modele to moja pasja.

 
03-04-18 06:40  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
noker 



 - 4

Chodzi o plik fkm10.zip?

można go zassać przez WebArchive masz tu linka:
https://web.archive.org/web/20160506200751/http://www.kokoc.user.icpnet.pl/pliki/fkm10.zip

--
Pozdrawiam Rafał
<< Nidy Nikogo O Nic nie Proś, Sami Przyjdą, Sami Dadzą >>

 
03-04-18 08:32  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
lubię placki   

Cześć kolego może posiadasz plik fkm11zip.byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam Jacek.

--
modele to moja pasja.

 
03-04-18 08:46  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
Jari 

 

"Amatorze" placków ;) sprawdź pocztę.

--
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.

 
03-04-18 10:15  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
lubię placki   

Cześć Jari.Przesłałem meila do wysyłki.Dziękuję i pozdrawiam Jacek.☺

--
modele to moja pasja.

 
03-04-18 11:14  Odp: [PYTANIE] Gąsienice QŃ-a
lubię placki   

Wszystko dotarło, serdeczne podziękowania Jacek.😀

--
modele to moja pasja.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024