FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
10-09-17 16:27  [T] Klej Bostik
Set   

Witam serdecznie
Przechodząc przez sklep z owadem w logo natknąłem się na klej Bostik (niebieska tuba o poj.50 ml ) produkcja UK . I jestem bardzo pozytywnie zaskoczony konsystencja zbliżona do butaprenu , wystarczy nakładać na 1 powierzchnię , nie brudzi i daje przezroczysta spoinę . Specyfik warty wypróbowania

Pozdrawiam

 
10-09-17 17:49  Odp: [T] Klej Bostik
pawcio37   

Może jakieś foto opakowania/ tuby i samego kleju?

 
10-09-17 19:21  Odp: [T] Klej Bostik
Kartonik39 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Mały sympatyczny czerwonawy owad w czarne kropki?

--
Vivat czołgusie!

 
10-09-17 19:29  Odp: [T] Klej Bostik
Set   

Dokładnie ten owad , klej testuje obecnie na mig-21 bis wersja na kredzie , nie rozpuszcza druku i ma fajny aplikator w postaci metalowego stożka .

 
10-09-17 20:05  Odp: [T] Klej Bostik
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ten klej masz na myśli http://gierlik.com.pl/klej-uniwersalny-elastyczny-all-purpose-50-ml-p-1148.html ?

 
10-09-17 20:38  Odp: [T] Klej Bostik
Set   

Dokładnie ten klej

 
10-09-17 20:54  Odp: [T] Klej Bostik
pawcio37   

Set nie wiem czy to co wcześniej napisałem było dla ciebie "niewidzialne". Też robię zakupy w sklepie z owadem w logo a od dłuższego czasu szukam następcy wycofanego Hermolu więc może jest jakaś szansa. Piszesz o niebieskiej tubie a w linku podanym przez Halogena jest w czarnej. Czekam na foto kleju (tuby) jaki kupiłeś. Może jeszcze foto kleju po wyciśnięciu z tuby.

 
10-09-17 21:43  Odp: [T] Klej Bostik
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No bo ten to nie, co nie oznacza, że nie będzie miał w naszym hobby zastosowania
http://www.wika.pl/pl/kleje-aplikatory/210-klej-bostik.html
Byłem dzisiaj w owadzim sklepie, ale były tylko smocze kleje.

 
10-09-17 21:47  Odp: [T] Klej Bostik
Set   

Już wklejam no niestety niezbyt precyzyjnie określiłem kolor tuby ( jest granatowa )
[/URL]
Oraz oczekiwana próbka kleju
[/URL]

To jeszcze może wstawię zdjęcie jak wygląda zaschnięta spoina
[/URL]

(Zdjęcia na forum wstawiam po raz pierwszy więc nie wiem czy wszystko zrobiłem jak należy )

Post zmieniony (10-09-17 22:00)

 
10-09-17 23:18  Odp: [T] Klej Bostik
pawcio37   

No teraz to wiadomo jakiego szukać. Też dzisiaj byłem w sklepie z owadem w logo jeszcze przed wpisem kolegi Seta ale jak pisał Halogen tylko był ten badziew ze smokiem.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024