FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-01-17 18:51  MM 2003 AH-64A Apache
Luk87    

Witam

Mam takie pytanie odnośnie tego wydania, jeśli ktoś się orientuje, czy jeśli chodzi o kolor poszycia modelu to czy w tym wydaniu był on zielony, czy zdarzały się numery gdzie był on o odcieniu brązowawym, np. łopaty wirników nie są koloru czarnego tylko o kolorze zbliżonym również do brązowego.

Pozdrawiam i dziękuję za ew. odp

 
05-01-17 19:47  Odp: MM 2003 AH-64A Apache
ribik   

Witam, mam przed sobą tenże numer, kolor kadłuba, patrzę przy sztucznym świetle, wygląda na to, że wszystkie elementy kadłuba mają taki sam odcień, bodajże jest Olive Drab jeśli się nie mylę, nie ma żadnych przesunięć, co do łopat mają kolor "czarny", umownie, bo chyba kolor czarny jest zawsze problematyczny, i w zasadzie elementy w tym kolorze nadają się do przemalowania.

 
05-01-17 20:47  Odp: MM 2003 AH-64A Apache
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Miałem okazje widzieć dwie wycinanki. W obu poszycie było zielone, a łopaty czarne. Niemniej jednak druk był dosyć słaby. W jednej z wycinanek na wielu arkuszach były rozmazania które wyglądały jakby farba po nałożeniu była mokra i ktoś ją rozmazał przeciągając czymś po niej. Pojawiały się też białe plamki na czarnych elementach.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
05-01-17 23:45  Odp: MM 2003 AH-64A Apache
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Pamiętam, że mój był w odcieniach zieleni. Odcieniach, bo na pewno były dwa i róznica była dość widoczna na modelu...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
06-01-17 19:46  Odp: MM 2003 AH-64A Apache
Przemek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2


 - 9

Mam ten model, o ile kolor był jednolity i nazwał bym go oliwkowym to pamiętam że na elementach było wiele plam w postaci czarnych kleksów.

--
Modelarze wszystkich krajów,łączcie się!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024