FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-12-19 11:02  [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Witam, czy ktoś z Was jest może w posiadaniu modeli MIG-21MF 7809, LOTNISKOWIEC USS PRINCETON CVL-23 wydawnictwa Answer i czy mógłby wrzucić zdjęcia arkuszy z góry dziękuję.

 
30-12-19 14:11  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kolego,

Zmieniłem tytuł wątek na czytelny.
Wstawiając w tytule jedynie wyraz "pytanie" robisz niepotrzebny bałagan.
Proszę na przyszłość czytelnie formułować tematy swoich wątków - to pierwszy punkt regulaminu forum, który zaakceptowałeś podczas rejestracji.
Nikt nie zabrania pytać, ale z lenistwem będziemy walczyć :-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-12-19 22:19  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gdyby ktoś mógł coś powiedzieć o Princeton, byłbym wdzięczny, bo nie wiem czy mam się targnąć.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
31-12-19 06:58  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
JAPS 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mucha
ja mam i zacząłem sklejacz
roznica kolorów na arkuszach dość znaczna na moim egzemplarzu
sporo uproszczeń
pomylonych sporo numerów części w stosunku do instrukcji
skopany szkielet laserowy i wycinankowy
za wysokie wszystkie wręgi w stosunku do wzdłużnicy lub za niska wzdłużnica do wręg. nie wiem co jest właściwej wysokości.
jest sporo zdjęć jednostki i bliźniaków wiec można by było pokusić si ei nieco bardziej uszczegółowiony
reszta wyjdzie w praniu.
pogrubione wręgi (2x1mm) plus podpórki pod podposzycie . Podposzycie jest w modelu gr 0,5mm)
opcja wykonania wnętrza hangaru ale nieco uboga

--
Modelarz okrętowiec

 
31-12-19 07:06  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

hm nie brzmi to najlepiej

 
31-12-19 10:31  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Ciekawe co na to powie wiodące wydawnictwo:) Czyżby kolejny gniot za duże pieniądze wydrukowany w pośpiechu i bez sprawdzenia.

--
Pozdrawiam!

 
31-12-19 11:23  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dziękuję, zaoszczędziłem kasę.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
31-12-19 17:48  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
=Kondzik= 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

JAPS - możesz jakieś fotki z twojego sklejania pokazać?

 
01-01-20 14:45  Odp: [P] Zdjęcia arkuszy MIG-21MF 7809 i lotniskowca USS PRINCENTON wyd. Answer
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Japs, możesz wrzucić jakieś fotki tu na forum lub priv? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024