FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-06-08 16:23  [galeria] Sturmtiger - projekt własny
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

To kolejny model, który postanowiłem zwaloryzować. Na podjęcie tej decyzji potrzebowałem aż 12 lat;)












_______________________________________________________________________________________________________________
Właśnie wczoraj skończyłem malowanie mojego ostatniego projektu, którego zapowiedź pojawiła się niedawno na tym forum. Model przedstawia pojazd używany przez 1001 baterię pancernych moździerzy szturmowych. Nie będę się więcej rozpisywał, a ocenę pozostawiam Wam. Mam tylko nadzieję, że się Wam spodoba:)











--

Post zmieniony (01-01-20 20:18)

 
07-06-08 20:35  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Mario, co tu dużo się rozpisywać, modelik wygląda cudnie. Jak byś mógł to poprosiłbym o jakieś szczegóły odnośnie tego sturma. Głównie chodzi mi o gąski, zimmerit i samo malowanie. No i czy jako podstawę wykorzystałeś któregoś z wydanych modeli, czy zupełnie od podstaw wszystko rozrysowałeś sam? Szacuneczek, wielkie brawa się należą, pozdro.

Dopiero teraz doczytałem wątek o sturmie z WAKu, czyli jedno z pytań nieważne, jak rozumiem to model wykonany na podstawie tegoż opracowania?



Post zmieniony (07-06-08 20:37)

 
07-06-08 20:51  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mnie się podoba, jak wydany model jest na podstawie tego co tu widzimy, to trza się za niego brać :)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
07-06-08 21:26  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

kujot666! Tu jest wręcz na odwrót ;P Model został wydany na podstawie tego co tu widzisz :P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
08-06-08 09:17  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

kujot666, jak wspomniał Chopin model został wydany na podstawie mojego projektu. Zimmerit został wykonany zgodnie z trzecią metodą opisaną TUTAJ
Jeżeli chodzi o malowanie to moje metody opisałem TU.
W wydanym modelu znajdują się tylko gąsienice wykonane z pojedynczych ogniw, natomiast moim modelu, widocznym na zdjęciach, wykonałem je z pasków, na których naklejałem imitację odlewu (jest to taki mój eksperyment :)).

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
08-06-08 10:03  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Dzięki mario za info, jeszcze raz gratuluję projektu jak i wykonania. Jak na paski to te gąski wyglądają świetnie!

 
08-06-08 17:07  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Te gąski są z pasków? Kłamiesz! ;-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
01-01-20 20:29  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

To kolejny model, który w końcu doczekał się waloryzacji. Do tego użyłem washy z farb olejnych oraz pigmentów. Po tych zabiegach wyszło coś takiego:)


Pozostałe zdjęcia na początku wątku

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
01-01-20 21:33  Odp: [galeria] Sturmtiger - projekt własny
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

... i wyszło wspaniale :-)

Moje gratulacje, bo po tych zabiegach pojazd stanowczo zyskał na końcowym efekcie :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024