FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
10-10-16 00:41  [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Witajcie.
To pamiątka z włoskich wakacji, gdy zwiedziłem fajnie wyposażone muzeum lotnictwa włoskiego w Braciano k. Rzymu.
Musiałem więc mieć Włocha :)

Opracowanie dość trudne w odniesieniu do np. „Halowych” ze względu na ubogość znaczników, czy rysunków.

Ceva opowiedział sporo o modelu w swojej relacji z budowy tego Fiata. Od siebie dodałem parę detali: klapy, charakterystyczną szczelinę za silnikiem, zmienione golenie podwozia z przewodami, celownik oraz nieco inne ukształtowanie kozła przeciwkapotażowego.


Zapraszam do galerii





3- 4- 5- 6- 7- 8- 9- 10- 11- 12- 13- 14- 15- 16- 17- 18- 19- 20- 21- 22- 23-

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
10-10-16 04:38  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Bardzo podoba mi się w takim malowaniu. A wykonanie jak zwykle - najwyższa klasa. Jestem pod przeogromnym wrażeniem.

Mógłbyś napisać kilka słów o malowaniu kół i lakierowaniu gotowego modelu? Jakiej farby użyłeś do ich malowania i jakim lakierem (i iloma jego warstwami) wykończyłeś model?

 
10-10-16 07:09  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Świetnie się prezentuje, aż trudno mi uwierzyć że to te same opracowanie które sklejałem. Zupełnie nie widać, że do bezproblemowych nie należy. Twoje zmiany są zdecydowanie na plus. Najbardziej zmienia odbiór modelu właściwszy profil garbu za kabiną i szczelina w okapotowaniu.
Na plus również grafika.
Na minus jak zwykle wielkość zdjęć...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
10-10-16 07:39  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Pięknie sklejony model, jak zawsze.
Chyba tych żeberek w klapach zrobiłeś za dużo.

 
10-10-16 08:40  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Art to pozamiatałeś... Aż głupio cokolwiek na forum pokazać. Z czego zrobiłeś sprężynkę przy stateczniku pionowym? I z czego jest antena?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-10-16 08:50  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kolejny model w mistrzowskim wykonaniu. Podziwiam i gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
10-10-16 09:17  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Ty to jakiś magik jesteś :) Świetny model!

--
Pozdrawiam!

 
10-10-16 09:23  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Bardzo mi sie podoba, jak zreszta kazdy model jaki wychodzi spod twojej reki.
Doczepie sie tez do zeberek w klapach, na zdjeciu 14 widac ze nie sa ulozone w rownych odstepach, chyba ze tak mialo byc.

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
10-10-16 09:30  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
mares 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Jestem pod ogromnym wrażeniem....bardzo pozytywnym wrażeniem.
Model jest fantastyczny. Brawo!

 
10-10-16 09:42  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Wykonanie fenomenalne a kamuflaż dodaje mu urody . Aż kusi kupić i skleić ten samolot .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024