FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-05-16 18:07  [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Witam wszystkich. Dziś chciałbym zaprezentować kilka zdjęć mojego nowego modelu jakim jest Jelcz M11. Zapewne każdy z czytających ten opis miał nim przyjemność lub nieprzyjemność kiedyś podróżować :) Ja miło wspominam jazdę tym autobusem, choć minęło stosunkowo niewiele czasu od ich wycofania ( przynajmniej na Górnym Śląsku). Mój model przedstawia wóz należący do PKM- u Sosnowiec o numerze #2035. Oryginał według źródeł internetowych został zezłomowany w 2007r. Model skleiłem prawie w standardzie, pomalowałem jedynie podwozie i koła. Podczas jego budowy pominąłem wykonanie poręczy. Od siebie dodałem jedynie lusterka zewnętrzne, zasłonki w kabinie i roletę przeciwsłoneczną nad kierownicą, niestety o lusterku wewnątrz kabiny kierowcy przypomniało mi się już po przyklejeniu dachu. Do tego kilka nalepek na ściance oddzielającej kabinę kierowcy od części pasażerskiej. Pamiętam, że jak jeździłem linią 201 w nieistniejącym już PKM- ie Bytom, to często na tych ściankach było dużo różnych naklejek :) Model kleiło się bardzo dobrze, jego budowa zajęła mi niecały tydzień. Poniżej zdjęcia:




Poniżej jeszcze dwa zdjęcia wnętrze zrobione w trakcie budowy:



Pozdrawiam

Post zmieniony (27-05-16 18:49)

 
25-05-16 20:30  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Cześć,
gratki z mojej strony, trzeba przyznać, ze ładniutki ten modelik.
Fajna kolekcja!
pozdrawiam
Mirek

 
25-05-16 20:37  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Fajne maleństwo. podziwiam wytrwałość w produkcji wnętrza :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
25-05-16 22:10  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Powinieneś napisać, że to mikromodel :) Podoba mi się i ten Jelcz i te dwie ,,Bimby" :) koło niego. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-05-16 00:09  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Super, tramwaje też świetne :)

 
27-05-16 18:52  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Dziękuję wszystkim :) Poprawiłem zdjęcia, bo wcześniej na miniaturkach był napis " Brak Dostępu" czy coś w tym stylu i po kliknięciu na nie pojawiało się puste białe pole. Teraz powinno być wszystko ok.

 
28-05-16 19:44  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Marius   

ale nie jest

 
28-05-16 20:04  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Przerzucę się na Photobucket.

 
10-06-16 17:38  Odp: [G] Jelcz M11 #2035 w skali H0 ( Orlik)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Witam wszystkich :) W międzyczasie powstał kolejny Jelcz M11 dla kolegi. Model zostanie pomalowany, ale to już nie przeze mnie. Nie posiada kół, ponieważ dostanie plastikowe z Ikarusa.



A tu w towarzystwie wcześniej prezentowanego Jelcza :)



Na ten moment dam sobie na jakiś czas spokój ze skalą H0. Czas powrócić do czegoś większego i zielonego..

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024